Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    krása
  • A kde je fotka???
  • Neházejte perly sviním, kterých je v této diskuzi většina! Není to škoda plýtvat zbytečně energií kvůli lidem, kteří smysl , archeologických objevů nikdy nepochopí právě proto, že jejich primitivní vnímání je omezeno pouze na trávení, vyměšování a rozmnožování *3*
    • To je sice pravda. Ale přesto jsem poznal lidi, kteří ač primivitivní a sotva se naučili číst a psát, přestou toužili po poznání. A nepovažoval jsem za ponižující sdělit jim to co já vím a oní toužili poznat. *4*
  • Přáni dceři faraona a všem ženám na Tiscali.

    Vše nejlepší K MDŽ *14*
  • Amen ho tepá
  • Nám stačí socha Velkého drramatika Havla,který se zasloužil o demokracii a svobodu v celé Evropě.
    • Blahoslavení chudí duchem.
      • ab, jsi ty
  • Bohuzel ani takova unikatni vec jiz Egyptsky turismus nezachrani ! Vsechny krasne pamatky nejen tam -jsou v praxi pro Evropana nepristupne diky slabemu bezpeci navstevniku
    • Je to smutné, památky jsou nádherné. Mám to štěstí, že jsem cestoval v době, kdy byl v Egyptě relativní klid, a mohl vidět téměř celé povodí Nilu.
      • Moc trefny prispevek ta cesta po Nilu byla nadherna a patrila spolu s cestou po pamatkach Italie a Skandinavie k tem nejuzasnejsim .V roce 91 u tech pamatek Egypta meli lide slzy v ocich ,ze vidi to ,co znali jen z literatury , tisiciletou kulturu , tak dojemne po tom ,,vezeni,, kdy byl problem vycestovat i do NDR - ale vsechny ty fanaticti barbari bohuzel umi jen nicit
  • Tato "důležitá" zpráva,změní tisícům lidí v Česku život!
    • To asi ne, ale připraví je o krásnou a relativně levnou dovolenou.
    • primitivním živočichům je to jedno, těm stačí teplý pelech, nasypat do koryta a nevyrušovat. Ale pro vzdělaného ČLOVĚKA, který je hoden toho označení to význam má.
      • Naznač ty "vzdělanče" v náznaku,jaký že to má pro tebe význam!
        Podle stylu vyjadřování v tvém blábolu je zřejmé,
        že jsi pouze "tele,co hubou mele"!
        • Člověk se povznese nad ostatní živočichy když zvedne oči od žrádla a od hárající samičky a začne toužit po POZNÁNÍ, aby tak získal VĚDĚNÍ. Teprve pak se stává ČLOVĚKEM.
          • Často ale dochází k tomu,že dotyčný po zvednutí očí od
            žrádla nezačne toužit po POZNÁNÍ,ale zatouží po vychlazené desítce!
            Na sochu princezny Eset zvysoka s.re.
            Je proto méně člověkem?
            • Ano, takový člověk je stále živočichem, ale méně člověkem Neznamená to, že by si tu vychlazenou desítku neměl dát a s chutí ji vypít. To ale k životu ČLOVĚKA nestačí.
          • A ty "pozvednuté" oči uvidí křížek s přibitou soškou podělanou od generací much viset na hřebíčku na zdi... pak se podívá dolů na svoji mladou ženu, POZNÁ co má skutečnou hodnotu, tak dojí dobrý oběd co mu uvařila, pomiluje ji, pohlédne s láskou na jejich děti a VÍ, ŽE náboženství a politika jsou jenom na ho°no. Nepozorovaně e stane DOBRÝM ČLOVĚKEM. *16*
            • Náboženství je pokus o pochopení toho co přesahuje poznání vědou a logikou ve spojení s pravidly, jak by se měl člověk chovat, aby se lidská společnost rozvíjela a nezahynula. Úsilí o poznání proč je realita taková jaká je, hledání smyslu a účelu lidského života. *4*
  • Je to unikátní.Tak stará historie a pořád nové objevy
    • Vyjímečně naprostý souhlas.
    • drz piiicu premoudrelej smrade!!!!!! kup si housku a ucpi si s ni tlamu!!!!!! ty unikatni impotrntni strasidlo!!!!
      • klučino, jsi obrovský inteligent

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit