Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Šilhavý dovedl Slavii k titulu po 8 letech (2009 a pak 2017), ne po 16 letech pane "redaktore". :-))

  • S pravděpodobností hraničící s jistotou Slavia mistrem nebude. Slávisté totiž umějí tak, jako nikdo jiný, v nejpříhodnější čas totálně zklamat. Plzeňáci jsou cílevědomější a houževnatější.
    • To záleží jen a jen na majitelích sázkových kanceláří - nikoli na fotbalistech!

  • africká liga hadr

  • Jen jsem tak v rychlosti ocima preletl titulek

     " V Evropě si Slavia respekt vydobyla, teď musí získat domácí titul " .. 

    A pritom se dival na tu fotku nad nim. Nejak mi to mozecek srovnal ze jsem ten titulek pochopil  :

     " V Etiopii si Slavia uz respekt ".... 

    O sport se v podstate nezajimam , o fotbal potom uz absolutne ne. Takze me napadlo , no a proc ne . Hracu na to tam maji prece dost ne ?? 


  • Slavie to má ve svých rukou, vždyť stačí porazit právě Viktorku. Vzájemné zápasy jsou o 6 bodech.
  • Můj děda zakládal jeden pražský fotbalový klub, který funguje dodnes a oni začínali tak, že si na palouku kopali s hadrákem a získání první, kožené meruny byla velká sláva a dresy jim šily mámy. Vzorem pro ně byla, tehdá, Slávie jako ryze vlastenecký fotbalový klub. Dnes, když se podívám na přiloženou fotografii je na ní spíše černo než bílo. Klub je zaprodaný Asiatů a celkově je mě z toho na blití. Kam zmizela původní slovanská idea klubu, která zdůrazňovala češství proti Habsburské monarchii ? Dnes už jde jenom o prachy. Žádná čest, žádná hrdost a fotbalisti jsou jenom prostituti, kteří prodávají své tělo tomu, kdo zaplatí víc.
  • MUSÍ?

    To snad nemyslíte vážně. 

    Popíráte principy, na kterých jsou sport a hry postaveny.

    Získá-li SLAVIA titul - potvrdí tím své postavení v Česku.

    Nezíská-li SLAVIA titul, nebude o nic horším mančaftem!

  • Slavie už mistrem je. Ve zmarňování šancí k úspěchům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit