Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč proč proč *8*
  • radši preventivně neodpojili? Nemuselo se nic stát..... *8*
    • proč je neodpojili cestující za jízdy *8*

      protože sem blb *8* proto
      • tak to máš blbý..... *8*
  • Plancete tu hovadiny, je to prostě provozní riziko a né přímá srážka rychlíků. Poslední vozy vykolejily (snad vlivem vybočení koleje z horka) a do nich najel protijedoucí rychlík. Frštenzí?
    • je to velký ryziko to je pjavda to rizyko

      dej si ryzoto osle
      • Se pos.r ocasu, jsem opivněn....
    • To Putnoid nepochopí; podle něj za to může USA, EU a CIA. V CCCP by se to prý stát nemohlo, protože vůdce Putin to nedovolí.
  • To by se v CCCP stát nemohlo, protože tam ty poslední dva vlaky jezdí krokem, a před nimi běží malý Ivan s praporkem, kterým si Vladimír Vladimírovič osobně vytřel zadek.
    • Hlavně, že to je pindání k tématu.Češi jak můžete být někteří tak blboučcí
      • nicolles
        Proč myslíš, že jsem Češka, Rusáku?
        • to je fakt, sorry Češi, máme tady Mongola *15*
  • Je vůbec něco, co v tý vaší EU funguje, teda kromě tunelů?*3*

    *15* *15* *15*
    • Nic, už nemáme ani pořádný špekáčky, žerem kůže v plastu a chleba z pilin. To sme to po "sametu" dopracovali.
      • Vážně? Tak to mne mrzí, zvu tě k nám. Dostaneš pořádnou flákotu poctivýho masa nebo rybu, sýr a dobré pití k tomu. *3*
        • Byl sem v Bělorusku a doteď se mi sbíhají sliny. Vynikající uzený sýr a maso, lepší sem nejedl.
          • V Bělorusku mají prej i chleba.
          • I tráva nám, pokud roste, stačí. Vivat Putin!
          • Tak to si nejedl nic. Musíš ochutnat naši uzenou rybu, nakládanou zeleninu s kořením, uzený sýr a chlazenou vodku. Nebo máš raději piliny a mletý hnus z Mekáče?
            • Není zač, ovce nechej bečet, nikomu neublíží, jsou to jen tupé ovce dobré na rožeň. Přeji hezký večer.
            • Díky pane prezidente, těším se do Ruska, email dorazil.

              Přeji Vám hezký večer pane prezidente a omlouvám se za amrdolské ovce, které vztekle bečí okolo.
            • Vůdce Putin nás všecky nenechá možná umřít hladem.
            • Udíme to na železničních pražcích, Nemá to chybu. Amrdól by záviděl!
            • Není zač, rád tě pohostím a zvlášť pro tebe připravím uzeného lososa a černý kaviár v ledové číši, recept mé maminky. Kontakt zasílám.
            • Jasně že beru a moooc rád, z toho hnusu tady se mi zvedá kufr. Díky pane prezidente.
            • To ti věřím, většina Amrdólů a evropských ovcí má hlad. Cpete se sajrajtem, proto máte hlad hodinu po "jídle". Dobrá tedy, zvu tě k nám se dobře najíst, bereš?
            • Vy vite prt, co je to hlad!
            • Mám fakt hlad... *13*
      • Za pajcku kilo kvalitních špekáčků fakt nekoupíš. Přestaň žrát uzeniny pro psy, připlať si, a přestaň plácat bolševické krávoviny, Ivane!
        • To je názor horních 10000 a souložnic (misek) pro movité pány. Kolik ti platí za to plácání mimo mísu.
          • A my obyčejní tady chcípáme hladem. Ale vůdce Putin už na tom pracuje, takže moje děti možná přežijou rok 2020.
    • putin??? putin??? - co to je??? - není to ta rusácko-komouško-fašistická s.r.a.x.č.k.a z jakéhosi Kremlu co si s místním pomatencem NIC.emanem říkájí navzájem prezidenti a zbytek světa z nich má srandu???
    • Tvoje CCCP je naštěstí v ASII, Ivane.
  • mun.go
    A nehod bude přibývat.
    Prostě rozdělení dráhy na samostatné společnosti, z nichž každá musí být zisková, je totální nesmysl.
    • Vejvar first...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit