Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať vsichni pochcípají. To jim přejeme my českoruští komunisti!
    • Poškozujete mě a já vás nechám zjistit a podám oznámení! Když ne na redakci, tak na policii! *16*
      • P.S. Za vyhrožování hrozí postih vám; tak pozor, pozor!
      • Šašku udavačskej! Máš snad na to autorské právo, nebo patent?
  • Mi komunysti dobře víme že by se to našemu Sověckému stroju stat nemohlo protože z Tupolevevem létajó enom odborníci jak je třeba náš Vůdce Putin. A eště máme v záloze náš slavný Raketoplán Buran a ten umí řídit taky enom náš Vůdce nadsoudruch Putin. A taky umí podójit kozla a to neumí ani Obama a jeho Astronauti. Čest!
    • Blá Blá Blá šašku blbej
  • Za to může Lavrov s Putinem, viděl jsem je jak do toho letadla pašovali sirky a pepo.
    • Dobře, mínus, tak jinak, Zeman blbě udusil vajgl? Tečka s Jardou to nebyli, protože let byl nekuřácký.
  • Je dobře, že to tak dopadlo.
  • Už nežerte ty lysohlávky, potom zde píšete samé kalouskovy co-co-tiny a Khárl má v tom zmatek.
  • Vy ubožáci bolševičtí kde jsi byl na dovolené vejre! v Rusku asi ne. Přitom patříte na sibiř do gulagu *16*
  • Ach ty emerické hitech-harapáky, na zemi to ještě někdy jde, ale jak se to vznese... :-)))
    • Na to kolik jich lítá je to dobrý, za to sestřelený a ztracený navíc asi Boeing nadvakrát nemůže a pokud se nikomu nic nestalo, tak to je to hlavní.
      Ony ty francouzský nejsou taky úplně 100%. A o ruskejch je lepší se nebavit
  • Bachaaa, to zapalil Putin na dalku pohledem!!! *1*
    • No být tam ta ruská soldateska tak to tak dobře nedopadlo. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit