Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A Merkelová, Juncker, Macron a další mlčí. Stát se to třeba v Polsku, tak budou mít plnou hubu keců o svobodě a evropských hodnotách. Je to jen další ukázka jejich pokrytectví.

    Jen pro zamyšlení. Co by se dělo, kdyby byl třeba jen jeden gumový projektil vystřelen na nelegálního migranta? Pamatujete, co bylo za haló, když maďarská reportérka (ne)podrazila nohu migrantovi, který neposlechl policejní pokyn?
    Je to paradox, že do evropanů se střílet může a europolitici jen mlčí. Je to hnus :-(
    • MACRON NEMLČÍ!

      Macron vyřvává svůj strach, že Katalánci na území Francie se připojí k volání po autonomii území i zde, ve Francii, území, na kterém žije významná katalánská menšina!

      Katalánci mají bohatou kulturní tradici - NEZÁVISLOU NA ZBYTKU ŠPANĚLSKA ! Jen počátky katalánské literatury sahají do 12. století - kdy i ostatní panovníci na zbytku Pyrenejského poloostrova byli negramotní.

      Z Katalánska pocházejí světoznámí
      - malíři (Salvator DALÍ a Joan MIRÓ),
      - architekti (Lluís DOMÉNECH Y MONTANER, Antonio GAUDÍ)
      - hudebníci (violoncellista Paul CASALS či současný písničkář Lluís LLACH).
  • Katalánska a naše zbytečná starost. Co si udělají, to budou mít. My bychom se měli věnovat úklidu našeho hnojiště s názvem "čezko"
  • Demokratickou totalitu si rozvracet nedáme! Obušky vytasit!
  • Já bych je pustil a požádal Putina o anexi Katalánska jako to bylo u Krymu... Anebo by je měla obsadit španělská armáda s tanky a děly?
    • jako v Novorusku?
  • Španěláci si to pořádně postolicovali. Mohli se s Katalánci domluvit na rozumné decentralisaci a všechno mohlo fungovat. Jenomže oni se vrátili do doby fašisty Franca...
  • Já a můj kocour jsme si odhlasovali vznik samostatného baronství Neudorf! *2* *2* *1*
    • A umožníte do vašeho baronství "Nová vesnice" bezvízový vstup? *1* *2* *15*
  • Kosovo, není žádný důvod, aby ji nezískalo i Katalánsko. Záleží, zda vyhraje spravedlnost nebo pokrytectví.
    • Ve skutečnosti to bylo tak, že Aragonsko-Katalánský král Ferdinand si vzal za ženu Kastilskou královnu Isabelu a tak se to před více než 500-ti sty lety spojilo v dynastické unii.
      Takže teď je to něco jako rozvod manželství! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit