Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No že ještě nechcete pohnat k soudu Rakušáky co popravili po Bílé hoře naše stavy.

  • Se Štrougalem a Vajnarem si to brzy vyřídí zubatá...

    (... i s mnoha dalšími - "uvědomělými"...)

  • Posuzovat minulá léta na základě nynějšího práva je jako hrát fotbal podle pravidel hokeje!!!  Hranice je něco, co je součástí státu=územního celku a ta se musí chránit, což se nyní neděje. Každý kdo překračoval hranici byl srozumněn stím , že může přijít o život.

    Sám jsem byl 1/2 roku  na západním okruhu a taky jsem měl tyto myšlenky. Jenže můj 19-letý mozek mi říkal, že to za to nestojí (to riziko). A udělal jsem dobře , přežil jsem je všechny důstojným životem. Dnes  jezdím na západ na dovolenou a vracím se do zatím stabilní rodné vlasti s jistotou klidného stáří.  Kdyby ty hranice (schengenu) bránili dnes jako předtím, tak není ani zmínky o uprchlících. Kasat si triko na stařících může jen nula.

    • Větší vemeno  jsem neviděl. Takže držet lidi za dráty, jako dobytek, je podle tebe v pořádku ?

    • Hlavně, že jste "přežil"...

  • Ještě tak 10 až 15 let intenzivního vyšetřování (i na ÚSTRku potřebují práci) a dorostenec Štrougal dotančí do soudní síně a zbytek svého života stráví na cele!!

    Naše justice je ale banda šikulů. Ukazují to každý den. 

  • Dejte tomu dědkovi už pokoj.

    • Nácky soudí i v 90 letech a tento rudý dobytek, který vraždil vlastní lidi se omlouvá!Štrougal byl tvůrcem elektrických ohradníků na hranicích!Proto by si zasloužil elektrické křeslo!

      • Chcípni kretééne. Ty nebudeš nikomu scházet, nicko...jo abych nezapomněl, Obcan ten pablb, mě může zase "skrýt" nebo napsat nějakou obsáhlou svojí pitomost, tak se čiň, pablbe....

      • A jak by jsi chtěl zajisti jinak hranici po válce???  Ty odborníku!!!

      • Tu dobu jsem zažil jen jako dítě a tak nemohu soudit, měl jsem prostě jiné starosti, než sledovat politiku, ale to, co píšete, napíše opravdový demograt.

        Potom budete ale stejný jako oni. Taková to byla zlá doba. Ale je to už 40 let za námi. Nečeká nás sofistikovanější teror moci? 

  • Pozdě - příliš pozdě...

    •  Bohužel pravda pravdoucí a nejtragičtější omyl po listopadu 89.

      Heslo pana exprezidenta Havla - "Nejsme jako oni" se vymstívá české zemi do dnešních dnů.

      Nejde přitom zdaleka o ty dvě dnes již zcela neškodné komoušské bestie. Nebýt ale výše uvedeného hesla, nemohl být dnes obyvatelem pražského hradu (momentálně LDN Lány) komoušský konfident, prolhaný křivák, ožralecký žvástavý nabob zeMAN a v čele vlády by nestál další komoušský gauner, megazlodějský "čerpač", koktavý podrazácký přivandrovalec Bureš/babiš se svoji Áňoistiocko-agroferťáckou smečkou.

    • Pozdě, ale přece.

      "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu", praví dávná moudrost.

      • Nějak Vám nerozumím.

        Chcete demokracii, ale chtěli byste s gustem tančit na hrobech Vašich nepřátel, které byste nejraději rozvěsili po uličním osvětlení? Podivná a nepřijatelná představa. 

        Podle mě (a mohu se mýlit) právě to, že nejsme jako oni je prostě vítězství. Nikdy by nikdo neměl zemřít kvůli politice. 

        • Obávám se , že ten obsah je na některé asi složitý. Prostě žebříčková soustava.

  • Trapné. Zabývat se ději, které byly ve své době naprosto normální, podle zákona o ochraně hranic a po více jak třiceti letech za to stíhat staré dědky nad hrobem, na to se plýtvá zbytečně penězi a drahocenným časem justice, ale aby se vyšetřily privatizační zlodějiny po roce 89, to ne. A že jich bylo. 

    • Máš pravdu. Trapné. Měli dávno viset a erár by ušetřil miliony na mandatorních výdajích.

      • Pán je asi z uličního výboru!??  To taky pamatuji.

        • Ty jsi byl také v té správné straně, že si to pamatuješ? Kam si schoval tu správnou knížku, kdyby se doba vrátila?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit