Přejít na výpis diskuzí

V Kutné Hoře odhalili pamětní desku obětem holokaustu

9.3.2012 14:46
7 příspěvků

V Kutné Hoře dnes slavnostně odhalili pamětní desku obětem holokaustu. Lidé ji najdou u bývalé synagogy ve Smíškově ulici. Obyvatele města, kteří byli deportováni do Terezína a dalších vyhlazovacích táborů, připomíná také památník, který byl před kutnohorskou synagogu umístěn již v minulosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jestli si to Židé zaplatili z výdělků vlastnoruční práce (což by mě velmi překvapilo), proč ne. Alespoň je vnímavým Gójim jasné, kdo vládne světu. *16*
  • Jste blbec, možná jste jen pomýlený, možná jen prosťáček, ale blbec jste...
  • ty umřeš hloupej..tvůj problém
   • Ty jsi hloupej už zaživa, když nevíš, že sebevědomí lidé staví pomníky svým; hlupáci cizím. Ale to je zase tvůj problém. Nebo nejsi náš, ale jejich a to je jejich problém.
    • nejde o pomníky ale o to kdo vládne světu ..Židé to určitě nejsou a nebyli ..., a ty které máte na mysli , to jsou jen hodně malé ryby !!!
 • Nezpochybňuji nutnost upozornit na hrůzy válek, na oběti, na ty, kteří zahynuli ze zvůle jiných. Židé skutečně zažili veliké příkoří, nelze na to zapomenout. Neměli bychom ale zapomínat i na ostatní oběti, ať již byli jakékoliv národnosti či přesvědčení. Existují zákony o zpochybňování holocaustu, ale ostatní lze zpochybnit? Zachovejme a budujme památky všem, kteří si to zaslouží, kteří nevině položili životy zvůlí jiných, ve jménu pochybných ideologií. Nedávno jsem se díval na satelitu na pořad o vypálení Ležáků. Jak je možné, že anglická média toto uvádí a u nás o tomto snímku nevíme? Nebo se nám to nehodí do krámu?
  • asi moc nesleduješ co se kde píše ..muvilo so o tom nedávno !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit