Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro primitivy a vlastizradce je kazdy slovensky estebak a kagebak vzorem humanity.
    Pruzinsky-Mistina-Bilak-Babis. *12* *12* *12* *12*
    U s.Mistiny je to dvojnasobne,nebot se jedna jeste o fasistu. *3*
  • Myslím si, že je to možné. Když vidím to kolem, tak je to asi pravda. Co byla lež byla o němcové a pospíšilovi. Ti nikdy nemohl nikdo normální obdivovat
  • Pro mě j nejpopulárnějším politikem pan kníže, potom pan Pospíšil a pan Fiala.Estébák je poslední se Semelovou a Grebeníčkem
    • kecale Vlku, máš ještě vlka v prd.li?
      • Ty jsi docent, jedeně tak tvojí blbosti.Co jste to tady na Tiscali za hlupáky.Běž se Semelkou ke hrobu zločince Gottwalda
        • Doktore-nerozciluj se.Vzdyt vis,co v narode prevlada za humusaky a primitivni dobytek.
    • Judr - Pudr. přímo zbožňuje Kárla von Sajrajt z Bilderbergu a Trilaterální dohody, který kope za cizí mocnosti, prochrápe polovinu pracovní doby za vysoký plat daňových poplatníků a jsme rádi, když se alespoň občas vzbudí a udrží moč. Jistě by ho ve své právnické praxi rád zaplatil ze svého, takovéhoto dříče. Že více spí než bdí by mu jistě nevadilo. Vaše asistentka a spolupracovníci také spí, pane JUDře Vlku? A platil byste je královsky za ten sladký spánek?
  • Jsem střelec, ale moje kuličky co nosím v pytlíku jsou jako hrášky.
    ...
  • Neukazujte furt ty slovenský zrůdy *16*
    • Jaká zrůda jsi ty?
  • Na kolik takovej průzkum na objednávku vyjde?
  • Můj homosexuální přítel Not je už po lobotomii, já na lobotomii nepůjdu ale primář mi stále předepisuje elektrošoky a zakazuje mi přístup na internet. Ale svobodný přístup na internet patří podle Základních práv a svobod každému svobodnému člověku a to je porušení, jestli primář taky není komunista, když mi v tom brání. Dokonce mi vyhrožuje, že když nepřestanu tak se vrátím do klecového lůžka tam jsem byl naposled když jsem pokousal ošetřovatele. Tak mi nezazlívejte, když tady zase nějaký čas nebudu, jak nejsem chvilku pod dohledem, hned se vrátím na diskuzi a všechno vám vynahradím. Váš Tečka.
    ,,,,,
  • ostapkotab
    pruzkumy statistiky a dalsi vylhany zaplaceny svinstva delaj ti zkurv€nci jen proto aby nas sr@li----mne kdyz nejakej c#rak/p#ca nedejboze oslov na ulici tak ho okamzite poslu do prd€le---- no tak si ta cisla ti zkurv€nci vymyslej--------jedina obrana tyto sr@cky necist----stejne jako na netu si dat adblock-------aaaa v tv kdyz ni nedejboze neco je na reklamy okamzite vypnout zvuk *16* *16* *16*
    • Ha ha ha ha ha . Ještě chvíli se rozčilujte a pošupačíte za Bilakem .
      • ostapkotab
        di do prd€le
  • koupený průzkum, jako v případě tunel dědka. Uvědomte si, že aby mohli estébáci falšovat volby, slouží k tomuto tyto průzkumy. Lůza si zvykne na nějaká procenta oblíbenosti a pak jim nepříjde divné, když opravdu vyhraje podvodem. Takto vyhrála ODS, TOP09 a VV volby, podvodem. Aby zbohatlíci zůstali u koryt, jejich zárukou je dnes Babiš.
    • Lůza volí KSČM a průzkumy je nezajímají .
      • ostapkotab
        chcípni
  • Jen počkej, lůzo, až konfident StB začne řídit zemi jako podnik. Dostaneš píchačky, v závodce oběd a budeš makat. *1* *2* *2* *1*
    • To už ta lůza dělá čtvrt století,nějak se špatně díváš kolem sebe, to jen pravicoví povaleči dojí ze státního vemene, ani svátky nedrží. Kdyby lůza nepracovala, tak by pravicoví povaleči, tuneláří a dojiči kapitalismu neměli z čeho dojit a tunelovat a museli by nakonec pracovat nebo pochcípat hlady. , protože nic než přiživovat se na druhých prostě neumí.
      • Lůza nepracuje . Lůza je na dávkách nebo pobíra podporu a nadává , že není práce která by je dostatečně ohodnotila a , že mají přeci právo a nárok na to mít se dobře . Jak a proč , to už neřeší .
    • No a jak si to představujete, že bude někdo něco dostávat zadarmo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit