Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsou jenom plané řeči, kterými je třeba oblbnout voliče. Kdyby však ti voliči mezi řádky poslouchali a četli dobře, tak zjistí, že pan Drahoš by souhlasil s přílivem "uprchlíků" do naší země. Tím by vlastně popřel ten nadpis, ty jeho plané řeči protože tím vítáním by vlastně dal přednost flákačům, kteří by naši zem z drtivě většiny jenom vysávali na sociálních dávkách, chtěli by změnit naše zákony v jejich prospěch a tím by pan Drahoš se nepřímo vysmál našim důchodcům, kteří hlavně se zasloužili o dnešní život v naší zemi.
    A navíc - pan Drahoš by nás byl schopen prodat tomu, kdo dá víc. Kdyby přišli Amíci s nějakým návrhem, pak by to podepsal. Tak, jak to udělal mnohokrát v minulosti naivní pan Václav Havel.
    Tím je pro mne pan Drahoš jenom loutka, která se umí krásně obléci, mluví velmi líbivě a hlavně obsah přizpůsobí svým posluchačům.
  • Drahoš na https://www.jiridrahos.cz/udajna-spoluprace-stb/:
    "Nikdy jsem žádným způsobem nespolupracoval s StB a k mé osobě nebyl veden spis v žádné kategorii."

    Jak to dělal, že byl v akademii věd v 70. letech, v 1977 dostal Csc, měl x patentů a jezdil pracovně do zahraničí (Brazílie, Německo), v 84. dostal cenu akademie věd
    ANIŽ BY MĚL BYŤ JEDINOU SLOŽKU U STB?

    Na wikipedii se píše, že:
    "V období 1985–1986 mu StB – Správa pasů a víz povolila studijní pobyt na Univerzitě Hannover"
    STB někomu něco takového povolovala aniž by o něm vedla složku? ... prostě jen nějakej úředník se na něj mezi dveřma podíval a pošeptal do ucha :"můžeš, ale neuděláme o tom záznam" a on jel?
    To STB byl teda opravdu pěknej bordel...
    • Čest soudruhu Tomáši...My víme, co jsi zač. My víme a o víkendu to pochopíš.
    • To Tomas:

      Znám lidi, kteří zastávali dost vysoký post, jezdili do ciziny a nespolupracovali s StB a ani nebyli členy KSČ. On totiž režim potřeboval i hospodářskou, vědeckou a technickou spolupráci s vyspělým světem, A k tomu pouhá oddanost straně a vládě a ochota dělat cokoli za jidášský groš nestačila. Takoví lidé ovšem museli "držet h.bu a krok", hledět si své odborné práce a nekritizovat stranu a vládu. A po každé cestě museli napsat cestovní zprávu s kým a o čem jednali. A museli si dát pozor na agenty vyslané StB, aby je v cizině "prověřili.

      A co ten člen KSČ z tzv. Prognostického ústavu, působil jako konfident StB pod pseudonymem "MAN". Ten se sice postaral, aby hned v Listopadu 1989 byla jeho složka o spolupráci s StB zničena, ale prý zapomněl, že v Moskvě mají kopii. A tak teď musí tancovat jak v Kremlu brnkají na balalajku.
      • Možná ano. Ale kolik takových bylo?
  • Já volím pana Zemana.
    • Však si ho zvol, nikdo ti v tom nebrání !
    • Hrebeňáre, to mě nepřekvapuje. Jedinci tvé "úrovně" si vyberou k sobě rovného.
  • že je Drahoušek kandidát "vítačů" a neomarxistických pomatenců" z toho se nevykroutí !!!

    http://www.stop-multikulti.cz/kategorie/jiri-drahos/
    • Když to psali v Pravdě, tak to musí být pravda !
  • Pro mě je Zeman a Topolánek přijatelnější než Drahoš s Horáčkem. Jsou kritičtí vůči EU a politickému islámu. To ti dalši dva rozhodně ne.
    http://www.epshark.cz/clanek/346/politicky-islam-a-pravo-saria-by-mely-byt-v-evrope-zakazany
  • drahoš je špína, kam vítr tam plášť, dnes potřebuje voliče, tak bude říkat "ne migraci, stop uprchlíkům" a po volbách se otočí jako korouhvička, obyčejná zrůda, já volím pana Zemana
    • To ožralé strašidlo co se motá po hradě nemůže volit nikdo kdo je alespoň trochu slušný a soudný.
      • Já tu ožralou swini nevolím, dost bylo ostudy na Hradě! Ať táhne do ruska ke svým!
      • uvidíš ty matkomrde, s jakou převahou obhájí prezident úřad...zbudou ti jen oči pro pláč ty vítačská špíno
        • To by znamenalo, že obyvatelé bývalých Zemí Koruny České poklesli na pouhou bandu ožralých dlaždičů ze IV. cenové (omlouvám se řemeslníkům, kteří provádějí dlažbu),
        • To vypadá na zvláštní školu ne základní.
    • Juro, základku jsi opakoval a slušnému chování jsi se nenaučil. Styď se.
  • Zeman vyhraje volby hned v prvním kole, to je každému jasný.
    • Nevydrží a exne!
      • Drahoš?
  • Domnívám se, že sám titulek je nicneříkající. Jde o to, o čem se mluví, s kým se mluví a také kdy a kde. Ano, lhát se nemá, ale jsou situace, kdy pravda ubližuje. Třeba teď, když si myslím, že Drahoš opravdu na prezidenta nemá: Byl třeba dobrý vědec, ale jako prezidenta si jej vůbec nedovedu představit. Připomíná mi dost Havla, který se po létech, a ať je mu země lehká, neukazuje, že byl dobrým prezidentem, i když tzv. pravdu povýšil tak vysoko, až se z ní stala lež.
    • Chlapče, ty jsi upadl hodně škaredě na hlavu.
  • Skvělý výběr. Buď komouš nebo spolupracovník StB nebo vekslák. Božínku kdyby mně to někdo po revoluci tvrdil, kdo bude kandidovat ve volbách v r 2018, tak bych si řekl, že je to de..il.
  • Politikům se nevěří, politikové se kontrolují ! Věří se v Boha, věří se v přírodu, věří se v krásu, věří se v myšlenku, ideu. V politika se nevěří, a kdo v něho věří je iddiioot. Karel Kryl
    • xxx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit