Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náš Vůdce Putin dnes ráno řekl že nikde nic nsvikolejilo a proto je to pravda. Eště to brzo potvrdijó Haló Noviny. Je to Amerycká propaganda. Ani družice v SS nepadajó! Čest!
  • Nevíte někdo jestli dneska zase nějakej Amík nevodprásk pár lidí? Neposlouchal jsem dnes rádio a je to divný!!
    • Divné to je, ale tam to je tak běžná věc že už to ani nepublikujou.
  • V USA a Kanadě se v poslední době udála řada železničních nehod nákladních vlaků, v nichž byly účastny cisternové vozy. Dopravci byli donuceni přijmout opatření, aby tuto sérii zastavili. V pozadí mimořádných událostí se surovou ropou a plyny je boom jejich těžby za pomoci nových těžebních postupů jako například takzvaného štěpení zejména břidlicových plynů. Cílem této těžby má být energetická nezávislost Severní Ameriky..
    • Jo jo v USA buď se střílí lidé jako zajíci na honu nebo bouchají vlaky jako na vojenské přehlídce, a to vše jen pro zisk kapitalistických prasat, hledají břidlicové plyny a vlaky bouchají jako bomby, navíc s cisternami.
      • Ano v USA je to boom ale dělá to BUM !! *3* *4* *4*
  • Sakra Banderovci jsou již v Moskvě Putine konej!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1*
  • Průšvih jak dělo = nepodařilo se to utajit!
  • Jak to tu tak čtu, žasnu, co jste za hnoje dobytek. Žoldáky v moci nacistů oplakáváte a nevinné lidi a děti hodnotíte jako bolševiky. Není Vám z Vás samotných zle. Jste fakt poslední hnůj a póvl co jsem kdy viděl. Ono tomu odpovídá i to co je ve vedení státu. Tupá lůza, která se nezastaví před ničím.
    • No co co co, o několik okupantů míň!
      • Myslíte těch 5?
  • Škoda každého bolševika, který to přezíje!
  • Je vidět, jak mají naši soudruzi Sověti dobře zabezpečené metro. Souprava začala brzdit, když centrální počítač hlásil požár. Je nutno si vzít ot našich Sověckých soudruhů příklat jako dycky. Čest!
  • Mi komunysti víme že je to enom Amerycká propaganda protože nic takového by se v SS nigdy nemohlo stat. AQ gdo temu vjeří je hlópý ymperyalista! Čest!
  • Vyvodím důsledky! Ten, kdo to práskl novinářům, ten skončí v gulagu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit