Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V době kdy projížděl americký konvoj přes české území a jeden z diváků ho vítal holou zadnicí byl taky zatčen a nikdo to nijak nekomentoval.

    • A to je dobře že jej sbalili. Koho zajímá nemytá špinová prrdel nějaké socky. To mohl ukazovat v hospodě sobě podobným. Ale veřejně?

  • dnešním havloidním lhářům nevěřím ani slovo, kdoví jak to bylo

    • No jo, když jenom převlékli kabáty a někteří z nich (filipoidi či falmeroidi) ani to ne a tupé stádo si je volí...

      • Kohopak si to "tupé stádo" zvolí příště? Máte nějakého kandidáta na prezidenta? Já osobně žádnou autoritu nevidím.

        Ale ona media nějakého Drahoše zase vytvoří. A "tupé stádo" se bude bavit. jestli ono nejde právě o to. 

  • Nevím, nebyl jsem tam, nemůžu posoudit,  ale za sebe můžu říct že po zkušenostech co jsem na vlastní oči viděl a zažil posledních dvacet let tady, nevěřím tomuto režimu a jeho hlásným troubám ani denní datum.

  • KIMCID

    Vzpomínková akce která se v průběhu změnila v protest za propuštění Oleha Sencova. Pak se někdo nemůže se divit že ho seberou.

    Škoda že nemáme podobnou polici u nás a nepozavíral ty blbce co pokazily pietní akci u českého rozhlasu

    • KIMCID

      Policii

  • V jakékoliv zemi., kde kdokoliv porušuje zákon a jiná pravidla..by policie toto řešila taky., někde možná jen malou pokutou a domluvou, ale někde možná i zmlácením, přímo i s vazbou a do 24hod i s odsouzením se všemi následky k tomu, jako "bonus".např. v USA, Izrael atd..Jsou dokonce na světě i země., kde by takoví "aktivisté" po podobných provokacích.., doslova zmizeli a už by je nikdo nenašel..


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit