Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono tam toho brzy nebude víc,nejen to máslo.
  • Třeba tam maj reinkarnovanýho Hiusáka.
  • Pro tebe Pišto to starost není protože jsi magor.
  • To jsou zase starosti.
  • No jo máslíčko,bez toho to prostě není ono,ale máslová dieta?
  • pro Norlajainen,moc se hošíku pleteš o Norsku asi víš jen z pohádek,známý tam jezdí a říkal že se tam při jejich cenových relacích nedá koupit nic,teda dá ale ceny jsou obrovské,když něco píšeš tak si to ověř a pak plácej.
  • Můžu říct, že nedavno jsem matce šel koupit máslo. Chtěla ho na slepování cukroví a fakt mi spadla čelist... chtěl jsem jí vzít echt máslo, aby to nebyl nějaký nastavovaný sajrajt a tak jsem vzal čerstvé od madety... 41Kč ... sekec eště že si mažu na chleba sádlo *1*
  • Pozor,Norsko je země z největší drahotou v Evropě,pokud tam pojedete nekoupíte si nic všechno stojí dvojnásobek toho co jinde.
    • Je vidět, že jsi asi v Norsku nikdy nebyl! Navíc, oni si vysoké ceny (oproti nám) můžou dovolit. A peníze nejsou zdaleka to nejdůležitější ..... jsou spíše zlo.
  • stojí frontu na máslo, jako my jsme stáli na banány ALE NEZOUFEJME. SPÁSA UŽ JE NA CESTĚ. ods zakládá v norsku svou stranickou buňku. do deseti let bude norsko zavaleno přebytkem másla. má to jen drobné vedlejší účinky. bohaté norsko bude po vzoru česka rozděleno na několik malých pidistátečků a všechny společně zbankrotují protože ods svým zázračným politicko-kmotrovským systémem rozkrade jejich majetek v hodnotě 4,5 bilionu korun. ale neztrácejme hlavu. ods nastolí všespasitelné reformy (a dorazí i to, co ještě z norska po jeho "sametové revoluci" zbyde. sice norsko bude v krachu NO ALE ASPOŇ BUDE MÍT DOST MÁSLA!!!! A TO SE VYPLATÍ...... *3*
    • Odpočívej, tak dlouhý a debilní příspěvek na téma máslo, jsem dlouho nečetl...........
      • jsem šlápnul na bebíčko
      • Kdyby takoví jako ty pořád tady neotravovali, jak před 60 lety nebyly v Československu banány a hajzlpapír, tak by si nikdo z Norska prdelky nedělal. Ono to totiž nebylo v komunistech, jako to dneska není v Norsku v kapitalistech, ale je to proto, že se tenkrát šetřily devizy, poněvadž do východního bloku nenacpali Amíci miliardy dolarů, jako do poraženého Německa, aby z něj udělali protikomunistickou výkladní skříň. Amíci válkou moc netrpěli, při osvobozování ČSR jich tu padlo jen 47 / to byla genocida, co?/ nespadla na ně jediná bombička a ještě Japonce v Mandžusku musela porazit Rudá armáda. . A těch jejích pár superbitev bylo ve srovnání s SSSR jen pouhými šarvátkami, které se absolutně nedaly srovnávat se Stalingradem, či Kurskem a dalšími bitvami. No a v Norsku za to dnes nemohou kapitalisté, prostě byla neúroda a nestihli si včas objednat máslo, poněvadž to tam nikoho nenapadlo. Za měsíc budou v pohodě...
  • Tak ať si mažou Ramu a smaží na Ivě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit