Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, chci se zeptat, jelikož si myslím, že to bude trvat ještě dlouho a nás je doma opravdu hodně, tak dáváme měsíčně dost peněž do respirátorů. Sehnal jsem je někdo levněji někde? 

    • Co myslíte levněji? Je otázka, za kolik jste respirátory kupovala do té doby. Já teď kupuji respirátory pod 4 koruny za kus a to si myslím, že je tedy dost dobrá cena. 

      • Jestli se vám někde podařilo sehnat respirátory pod 4 koruny za kus, tak je to velmi fajn cena. Kde kupujete respirátory? 

        • Objevil jsem je na stránkách obchodu https://www.prozdravotniky.cz/trida-ffp2/ , kde je za velmi výhodnou cenu koupíte, když si koupíte balení 1800 kusů. 

  • Počet pozitivně vyšetřených utěšeně poroste, ale útěchou nám budiž, že vzhledem k tomu, že se podařilo naočkovat velké množství lidí, se snižuje riziko úmrtí.

    No a ti, kteří vidí v očkování ďábla se s tím musí nějak poprat v rámci demonstrací. Přeji jim všechno dobré. Hlavně méně řvát a více přemýšlet. Nebo že by doufali v další Vítězný únor? Změna na ulici? Teď by to docela šlo. Fialová vláda z nich má hnědé kaliko. 

  • I z fotografie je vidět, že v této zemi je dostatečné procento

    hloupých - dokonce více, než očkovaných... 

    • to radostí muchluješ jarmulku , nejdříve s čínskejma komunistama vytvoří vir a pak státům střílí předražené vakcíny a to jsou ti multimiliardáři z Vanguard a Blackrock tací tupouni že neví  - biologická syntetická nákaza nezná uniformu ani víru .Vasilisa je tvoje chytřejší ségra tam jí sem netahej.😎

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit