Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak vláda se nechala zlodějskou mafií přitlačit ke zdi...všude ve světě jsou taxikáři na posledních místech před sociální podporou,jen zde jsou to mafiánské celebrity..je to ostuda... *13*
  • Koupime si Favority a budeme jezdit taky za 15kc/km!
  • No vy me dojimate je videt ze o taxikarine nic nevite a odsoudite jen kdyz neco ctete a vidite ve vzpravach
    • Živnost jako každá jiná, nebo né ! Stačí si přečíst za jakých podmínek se " taxikaří " ve světě ( v hlavních městech ) a v Praze.
  • UŽ ABY TO BYLO. Jen doufám, že podle těchto sazeb budou stanoveny minimální ceny pro
    veškerou automobilovou dopravu !
  • Ať si stávkujou, třeba měsíc, stejně si toho nikdo nevšimne *2* *2* *2* *2* *2* *1*
  • ASi nejezděj pod cenou, to by dávno zkrachovali. U fabky mám statisticky doloženo ze 230000 km, že náklady vč. servisu a amortizace vozu jsou max. do 4,50,-/Kč na km.
    Takže i kdyby jezdili za 12 a né za 27, tak neprodělají. Jenže asi chtějí vydělávat jako advokáti 5000 za hodinu. Jenže kdo s něma pak bude jezdit? Já teda né, už jsem nejel nejmíň 30 let. Než se nechat vokrást vod taxikáře, to radši půjdu vosum kilometrů pěšky, nebo budu čekat hodinu na tramvaj. *2* *14* *6* *7* *16*
    • No ty seš opravdový ekonomický génius.
  • Nejmíň 500 za kilometr a třeba i 6000, já s nima stejně nejezdím. *16* *11* *12*
  • Jezdím za mnohem méně a co je komu po tom ?
    • jestliže ..jezdí za 10 a účtuje30 tak je to podvod..jako celé podnikání !!

      nějaký druh zboží projde 10 rukama každý si něco přirazí takže neplatím skutečnou cenu ale spekulkativní !

      a tak je to se vším na celém světě , proto nic nefunguje , protože jsou lidé hamižní !!

      a kecy o pracovních místech a zaměstnanosti jsou pasé !!!
  • Koho to zajímá?
  • Když se jim to nelíbí, mají právo odejít a živit se slušně - to je ale asi pod jejich "důstojnost".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit