Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je dobré, že si občané mohou veřejně sdělit co si kde o čem myslí. A o muslimství především. Ale, žeby právě Okamura měl stát na čele protiislámského "hnutí", tak to se mi moc nezamlouvá. Ale musím mu přiznat, že odvahu má, a to se počítá. Domnívám se, že ten pravý čas na pořádné demonstrace proti Islámu terpve přijdou, až se vyřeší problémy EU, především zřejmý krach Řecka a zvedající se hlavy nespokojených Španělů, Angličanů, a postupně kde komu. Potom dojde i na Islám.
  • Plně se stavím za pí.Černochovou a Okamuru budoucího presidenta či předsedy vlády.Ukázka pokrytectví byla na čt 24 a u Jílkové ve čtvrtek,kdy velmi správně to řekla pí. Udženije.Budou respektovat naše zákony,naše zvyklosti a nebo ať sem nelezou.Včera další poprava novináře.Manýry těchto lidí ze 4.st.před našim letopočtem tady trpět nebudem.Nejsme všichni ovce na podřezání.
  • Já rozhodně ISLAND v Česku chci.

    Taky bych si konečně rád přečetl článek o tom, co se tam v minulých letech stalo, jak tam občané vyběhli s bankami a podplacenými politiky.
    Kdy se ho konečně dočkám, vy m@dky mediální?
  • Dle mého názoru tohle už není xenofobie ale holá realita.Nevzpomínám si,že by v katolických zemích někomu řezali hlavy v přímém přenosu.
  • ze my tady zadny klidek s islamakama nechceme.My tady nic nekonfliktniho nepestujeme.Naopak bubakum je treba pripominat ze tady nejsou v Nemecku.Tady si s nimi nebude mazlit.Tady kdyzbudou provokovat-tak chytnou.Nelze tady nechat parazotovat na systemu vterky ktere jsou krivaci uz od pohledu.Ti jakoze odpurci demonstrantu-smecka bezvyznamnych zakomplexovanych nestastniku kteri doma drzi hubu a krok.Na ulici prevelici silaci.
  • Tomio Okamura NENÍ Japonec! "Původem je z poloviny Moravan, ze čtvrtiny Japonec a ze zbylé čtvrtiny Korejec" (viz např. Wikipedie). Nepište prosím nesmysly jako že "Japonec Tomio Okamura v Česku ..." - i takovéto zdánlivé drobnosti velmi snižují úroveň Vašich informací.
  • Jen více takových jako je Okamura.
    • Tady si někdo neváží svého života.
      Fašistické hnutí je zničující. Začíná to protestem proti Islámu a končí masovým vražděním. Ochráněn přitom není ani ten, kdo jej podporuje.
    • Neboj. Populistů bude v politice vždycky dost. *1* *1*
  • Veškeré akce, debaty, atd., vedené směrem k většinové společnosti, týkající se kulturně - náboženské snášenlivosti v souvislostech s Islámem, by měly být spíše odkloněny k vyznavačům Islámu - oni jsou problémoví.
  • Pražáci za peníze jinak jim to nic neříká a klidně se přidají i na druhou stranu jak za Žižky.A nebo dneska když jim naši "přátelé" rozdají červené karty a dostanou nějáký ten "jidášský groš" Prahu mám z ruky jinak bych tam byl!
  • Pozor na vlastizrádce Zaorálky a Chovance
    • To je, bohužel, hořká pravda... *13*
    • Oni jsou to vlastizrádci? Můj Bože! A proč je potom váš Zeman jmenoval do funkcí. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit