Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Bibli, III. kniha Mojžíšova od.22 se píše: Nebudeš obcovati s mužským pohlavím, scházeje se s ním jako s ženou; nebo ohavnost jest. A teď papež svým pohlášením reviduje Bibli?
  • Bukvice promazaly konecniky a hrrr na festak! To zas bude v aaalejich teploucko! No at si Prazaci uzijou, kdyz chteji byt ve vsem nej, budiz jim to prano! *1* *1* *1*
  • Je to nádherné! Setkal jsem se tam i s jistým mladým profesorem Martinem C.P.
  • Soulož s komunistou(tkou) = zoofilní nekrofilie, neboť bolševik jest chcíplé zvíře! Zlatí homosexuálové.
    • Zase už tě rozšlápli, viď milé h o v n o , už je zase z tebe "fleck" (od h o v n a ) !!! Ale mohl bys nám prozradit, jak souloží flek od h o v n a ??? To jsem v řživotě ještě teda neviděl !!!
  • Tady s těmi zakomplexovanými homofobními homosexluály je sranda jak v márnici. *1*
  • Komunisti potlačovali sexuální svobodu! Teď můžeme jít svobodně vyjádřit, že jsme buzny. Ježíš, já mám takovou radost.
    • Tohle všechno jest ti uvěřeno, buzno.
  • Vzhledem k tomu, že putin v rusku buzny zakázal, tak se česká pravice dohodla na kompromisu: Buzny ano, ale jen katolický. Poděkování přednesl profesor putna.
  • no prvomájový pochody zrušili tak si musej najít jiný datum
  • Praha bude muset být očištěna jedině ohněm voda nepomohla!
  • Tady by *16* národy!To za mých mladých let nebejvalo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit