Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve článku ještě chybí seriózní informace, jak je to v Uruguayi se zdravotním stavem obyvatelstva a jeho stupněm tlustoprdovitosti.

    Asi to nebude tak hrozné, jinak bychom to už měli častokrát prezentováno.
    • A to mne taky zajímalo. *1* *1* *1*
      Jsou na tom stejně jako my.
      Kdo by se chtěl mrknout je to v dolním cípu jižní ameriky . Ten malý státeček pod Brazílií.

      cs.wikipedia.org/wiki/St%C5%99edn%C3%AD_d%C3%A9lka_%C5%BEivota

      Hezký svátek vinšuju - bez žvance, kafe, cigárka, čokoládky šlehačky a skleničky vína či pivka. Doporučil bych každému ať si místo výše zmíněneného veme chleba s otrub, sojové maso, sklenici chlorované vody a prášek...... nebo radši dva. Ať se na tom světě trochu poměje. *1* *1* *1* *1*
  • Známe to tady v Rusku. Hlad je sviňa!
  • Nejíte turkyń? V ráji bioplynek Česku budete za blázny, tam i děti krmí kukuřičným jogurtem.
    Vezměme Uruguayi do Eu a krávy se tam stanou ohroženým , zřídka viděným druhem.
    Díky Špidlo. Díky voliči ČSSD. *12*
  • Tam by se mně líbilo. Tedy alespoň co se týká jídla. A určitě nebude drahé, když ho sní 58 kg za rok na osobu.
  • Konečně simpatický stát kde jsou ještě lidi normální.
    Dík za článek.
    • ty negramotná žirafo !!!! sympatický se píše s y !!!!!!
      • Jak kde ,,la simpatik" to je v indonéštině soucitný. A to já s nimi plně cítím - dokonce bych i sdílel jejich trpký osud *1* *1* *1*
        • nevokecavej to pindoure, jsme v cechach
          • V cechach se na zacatku vety pise velke pismeno a nepise se nevokecavej. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit