Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • upocenejch 50 mega by ceskej poslanec nebo ministr nevstal z postele. Rusko bylo je a bude halt vzdycky zaostala zeme .
  • Krásná práce:

    https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/trump-s-putinem-si-zavolali-a-za-par-hodin-zacalo-rusko-masivni-utok-v-syrii-3910
  • Ve vysílání na Fox News americký novinář Pete Hegset obvinil miliardáře George Sorose z organizace protestů proti novému americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi.

    http://www.thedailybeast.com/cheats/2016/11/13/fox-news-host-george-soros-funded-protests-are-anti-semitic.html?via=desktop&source=copyurl
    • No jo, to je ta Newyorkská kavárna, určitě by po Trumpovi chtěli házet vajíčka. Organizují to taky zaprodaní rektoři z Harvardské a Stanfordské univerzity.
  • Jo, jo Rusko jde ke dnu, poddaným je třeba hodit ohlodanou kost *15* *15*
    • Nekvič Čapisrál. *15*
      • klikej, klikej komsomolče *15* dostaneš medaili
  • Dovedete si představit, že by zatkli polovinu členů "naší" vlády? (Napříč politickým spektrem-jak se dnes s oblibou říká).
    • i Zemana ?
  • Kdyby včas tento A.Uljukájev uprchl do Česka,tak by byl hrdina ,jako Tymošenko z Ukrajiny.Dobře to udělaly orgány v Rusku.Cvak.
  • ►Svět se mění, pomalu, ale jistě… obrací se konečně tím správným směrem. ZÁPAD DÁVNO ZAPAD. Svět má již zase šanci a naději žít v míru a v pokoji. Obrovskou a neoddiskutovatelnou zásluhu na tom má rozvážná, dokonalá, precizní, sebevědomá, mírotvorná politika RUSKA pod vedením ruského prezidenta Vladimíra Putina a jeho skvělého týmu.◄
    ►Vyjádři svůj souhlas, podporu, nadšení z těchto změn a kup si kvalitní ruskou vlajku. Bude jí to velice slušet společně s vlajkou ČESKOSLOVENSKOU bok po boku při nejrůznějších akcích, demonstracích a protestech namířených proti zatuchlé, páchnoucí koloniální české zaprodané vlastizrádné vládě! Bude krásné vidět vlát vedle sebe vlajky sobě nejbližších bratrských slovanských národů! Ať to vidí i v sídle té EU, v evropské centrále zločinců NATO, ať z toho šílí ta kavárenská svoloč, štětináči, šapirové, pravdoláskaři a všechna ta polistopadová verbež.▼▼▼
    Je možnost zakoupit si vlajku Ruska (Ruské federace). Vlajku Ruska bez orlice, nebo vlajku Ruska s orlicí. Vlajky jsou v rozměrech 90 x 150 cm, nebo 60 x 90 cm, jsou vyrobeny z kvalitního polyesteru, dají se zavěsit na stožár, nebo tyč, případně jsou vhodné i normálně do ruky při sportovních, kulturních a dalších společenských akcích, jakož i při nejrůznějších demonstracích podporujících nám vždy přátelské a bratrské Rusko. Větší vlajka (90 x 150 cm) stojí 330,- korun českých, menší vlajka (60 x 90 cm) stojí 250,- korun českých. Z každé prodané vlajky dostanu určitou částku jako podporu a pomoc na moje dosavadní přebývání a moje činnosti zde v Rusku. Koupí vlajky tedy vlastně podpoříte i mě.
    E-mail pro objednávky je: ruske-vlajky@mail.ru, doba dodání je 20 – 30 dní, ke každé objednané, zaplacené zásilce je podací číslo, takže se nemůže stát, že by zásilka nedošla. Platba bankovním převodem na účet vedený u Sberbank – číslo účtu: 3210174715/6800.
    Jak vytvořit objednávku: napsat přesnou doručovací adresu na uvedený e-mail, bankovním převodem zaplatit na uvedené číslo účtu požadovanou částku (330,- kč, nebo 250,- kč) – do zprávy pro příjemce, prosím, musí zájemce napsat své jméno, příjmení a adresu. Jakmile objednávka bude zaplacena, dojde k jejímu vyřízení, kupující dostane informaci o odeslání.
    ►Pozn. Nejsem podnikatel v tomto oboru a využil jsem nabídky mým jménem propagovat prodej těchto ruských vlajek. Znovu opakuji, že z každé prodané vlajky dostanu určitou částku já, tedy vlastně podpoříte i mě zde v Rusku. Děkuji.◄
    • Takže máme se odvrátit od západního marxismu a přidat se k východnímu???? Ses pomatl nebo co?

      Až půjdeš demonstrovat Si spíš nalep na čelo "Brusel je slabá, já chci moskvu ať to má grafy."
      • A co zůstat ve středu dát se po staru dohromady s PL,SK,HU a na celou EU se vysr.t?
    • to že jsi pitomec stačilo napsat jednou větou soudruhu
  • Už o tom snad namluvili dost, ne?
    • pitomče, vždyť už o tom mluvili půl hodiny
      • kapsliku , klid. Degen , troska chudak budou. Neboj budou. Zatim prekladej , jestli mas co.
      • A vůbec, jak to víš, že jsem pitomec jako ty?
        • víme sajmon, pitomec
      • Půl hodiny je docela dost, už to stačilo, snad už o tom dál mluvit nebudou.
        • pitomče, ale budou, co meleš z cesty?
          • Teda s tebou je řeč, jak rozprávka. Ještě, že oba říkáme to stejné ...
            • pitomče ne, že budou, ale už mluvili, jenže pitomec jako ty neumí číst
  • V Náchodě se, stejně jako v Hradci Králové, uplácí pouze 10. prosince
    • víme sajmon
      • víme sajmon, náchod
  • V Náchodě nikdy nikdo neuplácel
    • u nás v Chomutově to máme taky tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit