Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenom jaksi neni z ceho . Je v tom nejakej rozdil nakonec ?!
    • myslím že rozdíl je celkem jasný,pokud náhodou napadne a vy postavíte sněhuláka ,tak učitě nedostanete 60 ran bičem *1*
  • budem stavit huhuláka *14*
  • Ten nestydatý zloděj mi krade dokonce i ikonu, budu si stěžovat.!!To je nestydatost.
    • Tak to jsem čekal až toho StBáka plnícího tady úkoly KGB napadne ukrást můj nick i s ikonou. Další důkaz toho jakých podlostí jsou ti rusofilové a komunisti schopni.
      Inu, "k dosažení vytčeného cíle jsou vhodné jakékoliv prostředky", kak skazal syfilitik Uljanov. Je to pro mne důkazem, že se nemýlím.

      Naštěstí soudný čtenář hledí na to CO je napsáno a nikoli na to KDO to píše.
      *2* *2* *2*
      • a kdo by právě vám kradl nick? aby se zesměšnil, myslíte?
      • Zloději nicku, čí úkoly tady plníš, CIA nebo NATO ?
        • Já neplním ničí úkoly, na rozdíl od tebe. Jen by mne zajímalo, jsi opravdu tak podlá cynická zrůda nebo jsi cvok? Nebo obojí?
          • Jsi sprostý zloděj, typický pravičák, lotře !!
  • Tomu říkám "pokrokové" náboženství *3* *1* Nevyužít ani dary přírody k radosti, protože to odporuje islámu je vrchol fantasmagorie. *7* *8* *3* *1* Immámové pěkně vymývají analfabetům mozečky. *1*
    • Kadliku a ty tomu vsemu veris, protoze jsi ovce, beeee!!! *1* *1*
  • A hrabání peněz tamní královské rodinky - tedy mamon - neodporuje zákonům
    Islámu? Díky ropě si tam princátka žijí v luxusu zatímco řada lidí živoří.

    Rozumní Muslimové mají pravdu - Islám si každý ohýbá jak se mu to zrovna hodí a na
    každý pojem existuje 10 různých výkladů.
    On i ten profláknutý Džihád neznamená jen svatou válku ale má úplně jiný význam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit