Přejít na výpis diskuzí

V senátních volbách lidé nechtějí volit menší zlo, míní Zeman

19.10.2014 18:57
34 příspěvků

Ve druhém kole senátních voleb rozhodovala podle prezidenta Miloše Zemana mnohem více osobnost kandidátů, než jejich politická příslušnost. Nízkou volební účast má Zeman už za standard.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zemanův poslední bestseller: Jak jsem se mýlil (ale o to víc žvanil) - úplně ve všem.

  Zakomplexovaný, mstivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, podobný ožralému parchantu Gottwaldovi, zničí svoji mateřskou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho vynesla na hrad, jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural. Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea ho bude vyhazovat stejná nepoučitelná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky.
  Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou jenom „rýt držkou v zemi“, leniví a stádovití lumpenproletáři, neschopní si ani společný kibuc založit. A které noví burešovští bolševici hodili přes palubu jako nepotřebnou přítěž.
  Teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé, loupeživé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, žlučovitých, i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zapomínají, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Levicoví lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí bez olupování těch úspěšnějších. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.
  Miloš Zeman např. navrhuje přímou volbu poslanců - avšak bez jakékoli zpětné vazby - a navíc ve velkém počtu záměrně rozdrobených obvodů, takže brzy bude poslance volit jen jeho vlastní rodina, i když on ovlivňuje životy milionů občanů, kteří jsou nuceni ho akceptovat. Podobně je to s jeho populistickým fondem pro snížení státního dluhu. Jen blázen nebo cynický a pokrytecký populista by do něj přispíval. V adresném a zpětnovazebním systému - každý zmocnitel (volič), který se dostane do vlastního individuálního debetu (nikoli dnešního 170 ti tisícového) ale dejme tomu několikakorunového - může si vybrat mezi možností vyčkat "ve vyloučení z voleb" do té doby, až schopnější spoluobčané státní pokladnu doplní i za něj - nebo z vlastní kapsy svůj konkrétní dluh státu vyrovnat a tím okamžitě opustit "trestnou lavici" a opět volit.
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
  http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
 • Lidé nechodí k senátním volbám proto, jelikož JE TO ZBYTEČNÁ A DRAHÁ INSTITUCE!!!
 • KIMCID
  než jít k volbám co jsou k níčemu raději dám stovku
 • Myslím si, že občané svou neúčastí v senátních volbách, dali jasně najevo, že jim je senát ukradený...
  Milošek se ovšem nechal slyšet, ne poprvé, že je pro povinné volby...

  Kocourkov je pouhý odvárek toho, co dokazují naši politici...
 • Co takhle změnit archaický systém papírků, bedýnek, závěsů a ručního počítání, za něco modernějšího z 21. století, a udělat pouze jedno kolo v jeden den s vítěznou prostou většinou? Určitě by to bylo levnější s naprosto stejným výsledkem. A to nemluvím o významu a smyslu Senátu a počtu poslanců a senátorů.
 • Kdyby mohly volby něco změnit, dávno by je zakázali !
  Po ekonomickém násilném převratu se za 25 let tzv. "svobodných a demokratických voleb" u koryta - vlády vystřídali všechny možné partaje, straničky, hnutí, které zpravidla vznikly z O - (čekávám) F - (funkci). Když si dáte práci a spočítaté členy všech těchto stran, z hrůzou zjistíte, že 10 miliónovému národu vládne cca ani ne 100 tisíc lidí. Tedy nedemokratická menšina většině a to podle Archimedovho zákona - aplikace na 21 století : "Funkcionář tlačící se do koryta, je vytlačován silou rovnající se počtu funkcionářů momentálně z koryta žeroucích" ... jeho aplikace platí pro straníky i nestraníky, nejvíce se projevil po roce 1989, kdy se nejvíce kariéristů z chamtivých důvodů (přivlastnit - tzv. "zprivatizovat" si společný státní majetek) infiltrovalo do Občanského Fóra (O-čekávám F-unkci) a následně do stran z něho vzniklých ("jen se toč korouhvičko, pěkně podle větru) napříč celým politickým spektrem. Z uvedeného vyplývá mimo jiné to, že nejnebezpečnější pro celou společnost jsou právě ti kariéristi (všehoschopní pro dosažení pouze svého osobního prospěchu). Navenek často presentují názory určité skupiny lidí tzv. strany, hnutí sdružení apod, přijatelné i pro jejich příznivce (mnohdy voliče), přičemž skrytě sledují pouze cíl obohatit se nebo kořistit na úkor ostatních. Je nutno připomenout, že za každým rozhodnutím stojí vždy konkrétní osoba (y) nikoliv stát (stát nerozhoduje, je to neživý subjekt). Zpravidla to jsou politická rozhodnutí dohodnuté ve vládnoucích stranách konkrétních osob, které se přetvoří do zákonné podoby, následně jsou schválena Poslaneckou Sněmovnou a Senátem, atd.. Nutno konstatovat, že napříč politickým spektrem stran vzniklých z Občanského Fóra se po celou dobu 25 let se zaklíná nutností tzv. "vše reformovat" - český překlad výsledku reforem - zdražování, tunelování, lhaní, propouštění z práce, likvidace továren, zemědělství, školství, zdravotnictví atd.,
  Celá Evropa se po II. světové válce obnovila ani ne za 15 let, ať byl systém kapitalistický, nebo socialistický. Od hadrové revoluce - ekonomického převratu nebyly tyto strany schopné opravit ani silnice a žijí pouze z podstaty. Snad nejlépe - vystižně po 25 letech prosperity a po přechodu od ne - ekonomiky k ekonomice, je zhodnocení společensko - ekonomického vývoje
  popsáno v samotném programovém prohlášení Občanského Fóra celé zde: http://www.89.usd.cas.cz/dokumenty/26.html , cituji jen některé pasáže : "Naše země se ocitla v hluboké morální, duchovní, ekologické, sociální, ekonomické a politické krizi. Tato krize je svědectvím neúčinnosti dosavadního politického a ekonomického systému. Byly vyřazeny téměř všechny mechanismy nezbytné pro to, aby společnost vhodně reagovala na měnící se vnitřní i vnější podmínky.. ...Z hospodářského hlediska - "Musíme opustit dosavadní způsob hospodaření. Bere chuť k práci a mrhá jejími výsledky, drancuje přírodní zdroje, ničí životní prostředí a zvětšuje celkové zaostávání Československa za světem. Jsme přesvědčeni, že tento způsob hospodaření nelze dílčími úpravami zlepšit. "...
  • No a po 25 letech prosperity je ČR opět na vyšším stupni vývoje - zpátky v otrokářeském zřízení což konstatují nejenom samotné vrcholné orgány EU ale dokazují to i praktické poznatky zde : http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/cernakronika/drzeli-v-plzni-150-rumunskych-delniku-jako-otroky-dopadla-je-policie.html http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2010110004 http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pribeh-pracujici-Ukrajinky-V-Cechach-je-bezne-ze-vam-za-praci-nezaplati-262916
   http://domaci.eurozpravy.cz/zivot/70786-otresne-tyrani-v-domove-duchodcu-urady-to-netrapi/
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Cesko-je-otrokarsky-stat-promluvil-na-levicovem-serveru-urednik-z-inspekce-prace-294079 http://www.denik.cz/ze_sveta/cesko-patri-mezi-evropske-zeme-nejvice-ohrozene-otroctvim-zjistila-studie-201310.html?utm_source=poutaky&utm_medium=denik_cz-mereni http://www.lidovky.cz/tisice-cizincu-padly-v-cesku-do-otroctvi-urady-otrokare-kryji-p6h-/zpravy-domov.aspx?c=A090806_071745_ln_domov_ter
   A tak po neustálém 25-ti letém utahování opasků, všelijakých potřebných "REFOREM" místo aby jsme dohnaly západ, tak máme Stovky umrzlých (15-20 ročně), tisíce sebevražd a vražd z ekonomických důvodů, statisíce ekonomických emigrantů a nezaměstnaných, otrávené potraviny jedem na krysy, 50 metylalkoholem otrávených lidí, otroctví v ČR, důchodce vybírající odpadkové koše, děti které nemají na obědy ve škole atd..
   Tak to je ta skvělá budoucnost, Vámi slibovaná prosperita, demokracie, svoboda a právní stát, členové z vládnoucích stran, vzniklých z Občanského Fóra za 25 let, a na to máme být hrdí a neustále volit - dokonce povinně, pane Zemane a ostatní členové OF ?
   • Jiříku, je třeba si přiznat, že prostě takoví jsme my, Češi.
 • serru vám na volby i celou pseudodemokracii *11*
 • například 30 procent, by měly být zrušeny jako neplatné. Když se tento argument uplatňuje u referenda, nechť se stejným metrem měří i zhovadilosti jakou je dosavadní volební zákon a údajně demokratický systém.
 • a ma to mrrrdaaaam!!!! drz piiiicu mrrrde piiiico ty piiiico))'!!!!!! urazim ti piiiicu sjelene¨§!!!!!! sekunu ti!!!!! slemte!!!! ai slemte ty hovnoooo piiico uvidiis jak te prekleju piiico !'!!! tak hlehni piiiico a spis nez se poseereesse budes mest!!!!!!! pozooor !!!! dete v piiici do jednoho kraaamu a ste blihko v piiiicii!!!! dost na to aby ste se posraali jak vas mozek bude vpiiici bleskove!!!!! a na to vaam mrrdaaaam a drz piiiicu!!!!!
 • Na Praze 5 podpořila sociální demokracie pravdoláskařského kandidáta Žáčka do Senátu. Taky to byl ukázkový polibek smrti, Žáček volby po zásluze projel. V Olomouci se se zase socani dali do komplotu s TOP 09.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit