Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mi Rómovja volíme komunistou pretože za nich zme sa mali najlepšije. Deti aj na šlolné vílety jazdili zadarmo a ešte dostali aj vibavenije a tepláky aj stravu. Tak bolo dobre!
    • ej Déžo,čo tak romská demokratická strana,tu vol nie
    • Dobre hovoríš, aj toho želéza bolo vjacej!
  • Karel na hrad! Je to nas Knizepan! My sme jeho podani!
    • Ruky podani, Jarousku? *1* *1* *1*
    • hej,ale ne na Pražský,ale tam kde má majetky,to znamená Rakousko a Švycarsko.
      • To je taky hrad.
  • Tak mém takový pocit, že jeden z nejhorších výsledků bude mít strana, složená z různých politických turistů, vedená národním hulvátem a senilním rádobyšlechticem.Snad jenom Pražáci, kteří se mají, jako prasata v žitě by jí mohli vzít na milost.Ostatně, oni vždy měli smysl pro humor a tato strana je skutečně často tvořena velmi srandačními kašpary!
  • Boj o senátní koryta... i kdyby byla účast voličů 10% budou volby platné...To těm "nahoře" nedojde, že většina občanů prostě senát nechce?
    Dojde, ale co kdyby jejich korýtko dostal někdo jiný, tak si přece můžou nahrabat - za nic - v senátu ..jojo zadní kolečka jsou zadní kolečka...
  • Volte prostě ty, kteří nemají umazané ruce od podvodných privatizací, tunelů , lhaní a podvodů!To jsou tuším ze zavedených stran pouze komunisté.Přejme jim úspěch!
  • Náš Vůdce nadsoudruch Putin vihraje všecky války keré vede a potporuje a potom bude komunyzmus na zemi aji na Planetě Mars. A každý si bude dójit svojeho kozla a bude proto blahobyt. Čest!
    • ... tvým kamarádem může být nanejvýš tvůj hluchoněmý papoušek :)))
      • ... bylo to pro toho troubu dole, sorry :)))
  • ... tvým kamarádem může být nanejvýš tvůj hluchoněmý papoušek :)))
    • ... to Eva (viz dole) :)))
  • Jediná volitelná strana pro mne a mé kamarádky a kamarády je KSČM.
    • To máš tedy pěkný kamarádky a kamarády,styď se.
    • Šak aj mi rómovia volíme túto našu rodnú stranu. Za nich sme sa mali najlepšie.
      • pre nás by mala vyhrat volby ta dělnicka strana.To by bol poriadok.
      • "Káhirskou Stranou Černé Magie"!
    • Mám stejný názor! Ani ti, co mi kradou nicku a mají ze mne srandu, na tom nic nezmění!
      • Zoufalý fašista z KSČM, s pěnou u toho svého prolhaného rypáku už zase krade nicky. Jo, zoufalci dělají sice zoufalé věci, ale tohle je prachsprostá komufašistická krádež. Jak typické pro fašouny z KSČM!
        • Něco jsem o těch nickách říkal, nebo máš "Nickokleptománii"?! A teď si jdi přemáchnout spodní prádlo, tvůj text napovídá "mnoho čerstvého"!
  • V Praze už sněží? To abych rychle převlékl gumy a kabát!
    • Děkuji za připomínku, na ty gumy jsem zapoměl.
  • Volby se nesmí stát žádným bratrovražedným boje. Proto volte KSČM !!!! KSČM všechny dobré vlastnosti obou těchto stran má ve svém volebním programu také.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit