Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To zas bude tyátr....
  • Souhlas. Také jsem dlouho přesvědčen, že si Ratha šetří jako trumf před volbami, a teď pod hrozícími předčasnými volbami "pravobolševikům" hoří koudel u zadku a je třeba monstrprocesem Rath neutralizovat vlastní "průjmy".
  • Nerikal jsem snad, ze Ratha budou soudit az tesne pred volbama? *1*
  • A kdypak vypukne monstrproces s Kalouskem,Nečasem,Drábkem,Kubicem a dalšími? *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Kdo ještě nechce pochopit,že se jedná o politický proces řízený Kalouskem,provedený kubiceho partou,tak snad termín mu napoví. V říjnu mají být předčasné volby a soud začíná v srpnu a je naplánován do října ! Jinak se vsadím,že Rath bude zproštěn obvinění a my všichni budeme platit jemu a dalším odškodné za nepřiměřenou vazbu...Mezitím si Kalousek a spol. odnesou statisíce za předčasné ministrování,a tak to má být blbý národ musí platit a nepřemýšlet....
  • My se na to z té začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy díváme asi tak: nevidíme žáden rozdíl mezi 50-tymi lety a dneškem. Tehdy byly politické monstrprocesy a nyní jsou také (kdo tvrdí, že ne je magor a mamlas. Kdyby byl Ráth pravičácká zrůda, tak bychom tomu věřili, ale on je levičák a tak ačkoliv pravičácké zrůdy kradly nonstop, levičáky se zavírá... stejné je to i dnes - Nečas je svazácký funkcionář a levičák tělem i duší).. Náš štajger vždycky říkal: "Kurňa děcka, jak bude sedět Rittig, Janoušek, Svoboda, Bém, Kalousek, Koláček, "Íčko", Macek, Klaus, Gross, a skoro všichni voliči ODS (protože to musí být stejní lumpové a grázli jako oni)), tak pak snad bude našlápnuto k lepším zítřkům... Jinak je to o ničem..." A měl synek absolutní recht...
  • Pancová je pěkná baba. Klidně bych si s ni jednu noc v kriminále odkroutil.
    • Nenene, ty tam dostanes nekoho jineho - Arizonskou penici Vlastu, alias Parkanovou a ta ti bude celou noc zpivat!
      • No hošíííí, tak to by jste mě snad neudělali. Než s takovou, tak si raděj odsedím 12 let za Vlasti zradu...chi chi..
        • Omluva přijata, Radarovou Pěnici rezervuji pro Kalouska. *3*
          • Moc díky kamarádi, nedovedu si ten souboj představit...uf uf...Jsem rád, že mezi námi občany je i v tomto směru solidarita.
      • Zpívat a dělat přednášky o vrtulích u gripenů. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • To je v pořádku, pokud jsou důkazy, tak ať jde bručet. Otázkou ovšem zůstává, co bude např. se svazákem Toljou Počasem, který úkoloval svoji sekretářskou couru, aby v pracovní době zneužívala funkcí generálů, aby jí nosili drby o čemkoliv. Zatím, pokud vím, je kolem něj podezřelé ticho. Také by mne zajímalo, co bude s Parkanovou, Kalouskem a dalšími podobnými kradáky z KDU-ČL2 alias HOPdožumpy009 - kdy budou obviněni ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit