Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Ukrajině bude brzo rozhodovat,místo parlamentu bída,která vyžene obyčejné zbídačené lidi do ulic.Pak začne teprve krutá revoluce.To co se děje na Ukrajině je v porvnání s uvedenou revolucí jen nevinné škádlení.I Česko ,v budoucí revoluci čekají taková jatka,jaká nebyla ani v Praze Pístnici v době jejich největší slávy.
  • Ahoj. Já se mám dobře. Topím se v milionech a nic mi nechybí. Díky.
    • Až přiletí atomka, tak ti ty miliony budou k ničemu, nadutý zloději!
  • Ani tisíc Hitlerů by nedokázalo to co dokáže náš Vůdce nadsoudruch Putin!
  • to je tedy úspěh, kus země se odtrhl, kus nehlasival, i když s eneodtrgl nebo minimálně a zvítězila tam opozice, a z těch asi tak dvaceti procent co dorazilo k volbá, máme vítěze, hurá, i když - na Ukrajině to moc neznamená a Tymošenková čeká... *15* *15*
    • Jak vidíš, když se chce, všechno jde. Tak trochu to připomíná ty hlasy pro G.W. Bushe při jeho prvním zvolení.
  • Porosenko? To ano: ale proti predvolebnim odhadum o 10% mene, nez mel mit. Je na ty rezniky od pravoseku a soukrome armady Kolomojskeho Ajdar moc mekkej.
    Holt tech /nejmin/50 mega v dolacich co dal Kolomojskyj tomu amickemu bilemu konikovi Jasenjukovi, Turcinovi a Parubijovi s jeho "Lidovou frontou", odstipnutou z provarene Batyvskiny zlodejky Tymosenkove musi byt nekde videt/ a vsadim se, ze si bez tech za to love koupenejch 100 bilejch koniku Kolomojskeho ve Verchovne rade Ukrajiny si Jasenjuk ani nep.dne.
    A Kolomojskij tech 50 mega ma zpatky po 3-5 dnech boju na Donbase. Achmetova na pozici
    nejbohatsiho ukraoligarchy uz preskocil.
  • Porošenko? Kdo je to? Moment zde mám slovník známých lidí.

    Aha. To je ten slavný kmotr. Prozápadní pučista který okupuje prezidentský úřad
    a nechal povraždit všechny odpůrce nelegálního převratu který zaplatila USA:
    Prezident vrah zloděj podnikatel .. hm. Vzorný tržní politik - mafián.

    Ten co to tahnul jak s Tymošenkovou tak s Janukovyčem. Ten který byl s Tymošenkovou namočený do tak velkého korupčního skandálu že premiér raději tehdy vládu rozpustil.
    Takže EU ovčané kteří mu pošlete dotace - jste opět sponzoři mafiokracie made in USA:
    • Porosjonok = Retivyj porosjonok (Ретивый поросёнок) = Horlivý prase

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit