Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zkusil bych nemočit kolmo na zeď, ale spíš pod 35-45 st. úhlem.
  • nicolles
    V CCCP je to zcela nemožné, protože tamních 142 milionů ožralců to dělá přímo do gatí.
  • tess je to smutný že tvá nenávist k USA jde tak daleko že automaticky vše
    odsoudíš i vše dobré co tam mají.

    Mělo by se to zavést i u nás. Jinak Jirko na vesnici tu potřebu o které píšeš
    chápu ale ve městě máš na každém rohu hospodu či bar ve kterých WC mají.
    Takže to nemusíš dělat v parku.
    • Je smutný, že nenávist Tečky vůči Rusku jde tak daleko, že jej stále špiní a automaticky odsoudí i vše dobré, co tam mají.

      Tož asi tak... *3*
      • Já jsem vždy odsuzoval jen špatné věci které v Rusku mají.
        Ty odsuzuješ USa za to že chce chránit veřejný majetek před poškozením.
        Za to bych já tvé Rusko nikdy nekritizoval.

        Podobně jako tu kritizuje lístky na potraviny pro chudé které v USA mají jako žebračenky.
        Vidíš a Rusko je chce po Americkém vzoru zavést i pro své chudáky.

        Doufám že pak budeš odsuzovat i Ruské žebračenky. Pokud ne jsi farizej s dvojím metrem.
        • *15* *15* *15*

          To víš, že jo komiku Tečko, to povídej makakovi... *15*
          • Nevím kdo je Tečka ale vím že ty jsi zlej Ruskej troll alias dalších 500 nicků.
            Vždy tě prozradí makak. *1* *1* *1* *1* *1* *1*
            • Jen jsi mě utvrdil v tom, že mám pravdu. Díky... *3*

              *15* *15* *15*
  • Kdyby se někdo přiznal, že zmlátil psa protože to nevydržel a podělal se doma, než ho stačil páníček vyvenčit, tak majitel dostane spoustu nadávek. Ale vy půjdete po městě, prostě to na vás přijde a musíte to vydržet za každou cenu a když ne, tak budete potrestán vlastní močí :-)
    • Předpokládám, že dospělý jedinec, pokud neužívá silná diuretika, zvládne udržet svou potřebu do doby, než najde vhodné místo k jejímu vykonání. Nevím, proč by si majitelé měli nechat občurávat svoje domy jen proto, že je někdo čuňas. Kdyby jste bydlel v takovém domě, líbilo by se vám otevřít okno a připadat si ve vlastním bytě, jako na veřejném záchodku?
      • Někdy se může stát, že to prostě vydržet nejde. Vám se to nikdy v životě nestalo, ale jiným jo. Nebo myslíte, že chlapi ve městě čůrají jen proto, aby označkovali roh?

        Kromě toho jsem nečetl nic o tom, že by tato nová omítka dokázala rušit zápach moči.

        Tím se samozřejmě nezastávám čůrání na veřejných místech. jen beru v úvahu, že někdy prostě není zbytí....
        • Věř nebo ne, nestalo. Chlapi ve městě chči.ou na zdi, protože v 98% případů jsou ožralý. Nám chodí opilci noc co noc ochcávat vchod do činžáku. Mohli by jít na kanál, do trávy... jenomže to by na ně bylo moc vidět a třeba by je mohli sebrat měšťáci. Takhle to mají lepší a my se toho smradu nikdy nezbavíme. Takže každýho chlapa, kterej chčije ve městě na zeď, nakopat zezadu do koulí!!!
  • Je všeobecně známo, co amrdól to *12*
    To také močí a se.. kde může.
  • Amrdólský support team čapisral a klikař nicolles nastoupil...
  • V CCCP tento problém nemají. Tam to dělají opilci přímo do gatí.
    • A co je to tvoje CCCP, čapisrale?
      • nicolles
        To je takový gulag v Asii, Ivane. Říká si Rusko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit