Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak říká F, R, Čech : Volby USA mě jsou u pr,,,, .
  • Tak co, rudoprdélníci, kterému fandíte?
  • Já držím palce tomu černému!
    • Ty seš i tady, rudoprdélníku?
  • Ralph Nader (jehož celoživotní kariérou je ochrana spotřebitele): Obě politické strany jsou 2 hlavy stejné korporátní bestie.
    Kdo představuje to, co Amerika lživě nazývá demokracií?
    Politické společenství korporací představujících několik oligarchů (tzv. Super PAC) zatím investovalo více než 840 milionů dolarů pro obě strany. 69 procent ($577mil.) na reklamu republikánů a pomlouvání demokratů. Obě strany jsou předem zakoupené hrstkou otrokářů, nelze prohrát a dává to ten „demokratický“ dojem. Kdyby podpořili jen jednu stranu, volby by byly zcela zbytečné. Mitt Romney se jim obzvláště líbí neb má bankovní účty v daňových rájích a platí nižší daňovou sazbu z jeho stamilionových příjmů než většina pracujících Američanů – vsází na něj tedy víc. Čekají rychlejší návratnost své (od daní odečitatelné) investice.

    Volby v Americe je takové sportovní utkání pro zábavu naivního davu. Američané mají výběr ze dvou, hlasovat pro jedno zlo horší než druhé a prohrají v každém případě. Příklad příliš velkých peněz v politice a systému dvou stran. (Zcela teoreticky US není systém jen dvou stran, praxe je však jiná.) Viz Ve zkratce Volby v USA nejsou ani všeobecné, ani rovné, ani přímé
    • Jen si ulev, soudruhu.
  • Kdy budou předčasné volby by mě zajímalo víc!
    • Myslím u nás.
      • Nakadit!
  • Na agresivní politice USA kterou řídí zbrojaři a baroni s ropou se nic nezmění at už tam bude sedět black nebo white. Jak říkal generál malé války jsou zlatej důl. Sklady zbraní se uprázdní a musí se znovu tvořit a nakupovat nové což znamená další zisky.
    Zbrojní dodávky pro armádu řídí ex generálové a jejich firmičky kteří maj úžasný zisky.
    Prezident USA je jen loutkou v rukou bohatejch sponzorů a zákulisních hráčů na trhu.
    Kniha Dynastie Bushů dokonale ukazuje všechno svinstvo kolem politiky a dravců na podnikatelským trhu v té prolhané tzv. kolébce demokracie USA:
    • Až na konci jsem zjistil, že nepíšeš o CCCP.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit