Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím,kdyby to postihlo slotu s kalousem to by byl jiný fofr,že.
  • Tenhle problém nemusel nastat,kdybi se veškerý tvrdý alkohol,prodával ve spcializovaných prodejnách.Kam by měli přístup pouze lidé starší 18 let. A tím pádem by byl veškerý alkohol pod kontrolou a přišlo by se na to od kud pančovaný alkohol pochází. To by se mělo týkat i tabákovích výrobků.
    • čím víc zákazů bude, tím víc právě poroste onen černý trh, kde si to bude moct obstarat každý a levněji
      • No prave...
    • Tak s timhle nesouhlasim... Neni prece problem, aby nekdo nezletily pozadal nekoho zletileho, aby mu ten alkohol a cigarety koupil... Takze specializovane prodejny jsou na prd... A myslim se, ze cim vic se kolem toho bude delat humbuku a zakazu, tim vic to bude mlade lakat...
      • Chtěla jste napsat,že čím víc se bude zdražovat tak se bude prodávat na černém trhu.Žádný zákon není dokonalý,vždy se najde cesta jak ho obejít.Tato společnost a mafie vede prim a neschopná policie ani za půl roku není schopná přivést osoby ,kteří toto zavinily k tvrdému potrestání.
        • Ne, chtela jsem napsat to, co jsem napsala... Ze nezletile osoby se k alkoholu dostanou, kdyz budou chtit... Muj komentar byl miren na "deti"... Samozrejme, ze s mafii mate urcite pravdu. Ale snad jen v,u,l si pujde koupit tvrdy alkohol nekam na "trznici", kterou ovladaji nasi vychodo-asijsti obcane, kteri falsuji snad i vzduch... Ta hovada, ktera zpusobila tuhle tragedii, bych povesila...Honba za vlastnim mamonem pripravila o zivot tolik lidi... Ja jen, abychom nedopadli jako v Norsku s prohibici... Alkohol dostupny jen ve specializovanych obchodech, tvrdy alkohol temer nedostupny, protoze je velmi drahy... Takze si spousta lidi "pali" svoje... A to jsou sakra drijaky...
  • Hlavně že není metyl v becherovce xD
    • I ty vtipálku *1*
    • Vskutku povedená taškařice. Jsi veselá kopa...
      • Ano, ano, vesela kopa, to ja jsem...
    • Jesteze tak... *1* Vzdyt jsem pana prezidenta sotva zvolili... *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit