Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší beznaděj na celém světě má 106 miliónů amerických žebráků.
    • stačí těch 9 milionů v čechách *1* *1*
      • A pořád zbývá milion a půl lidí, kteří se neflákají, pitomče. A že to dá fušku nakrmit těch devět milionů flákačů!
        • Milion a půl kojenců je sotva nakrmí, pitomče!
  • Nejlepší beznaděj na úplně celém světě mají naší soudruzi v Sovětském Svazu (SS)!
  • A koho v Evropě tohle zajímá?
    • Ano. Nás inteligenty zajímá jenom úplně nejlepší beznaděj v Světském Svazu (SS).
  • Jo, taková místa si zaslouží humanitární pomoc. Ale proč tady živit zdravé a energií nabité mladíky z islámských států, kteří sem ještě přišli nelegálně?
  • V Sovětském Svazu (SS) je kyslíku úplně nejvíc na celém světě! Tam se dýchá úplně nejvíc nejlíp na celém světě.
  • U nás v CCCP chcípají běžně moji poddaní z těchto důvodů. Ale je zakázáno o tom psát. Další tisíce chcípají hladem!
  • Vrazi z volstrýtu už zase vybombardovali nemocnici, jsou to holt ubožáci, hlavně, že je hodně zavražděnejch a ti pitomci z Fashingtonu mají co psát do statistik!!!
    • Taky povraždili na 350 dětí kvůli několik teroristům, jako ti vrazi z Mockby v Beslanu?
      • "Já" někde v diskusi jsem četl doporučení, že si máš omývat přirození vlažnou vodou. Zkoušel jsi to? Rád bych chtěl vědět, zda to pomáhá. Děkuji.
        • Já se pravidelně celý sprchuji a nečekám co mi poradí nějaký Bezvýznamný Totální Wůl, co si myslí, že je koloběžka 2.
          • Já, Já, Já, .....nosíš boty špičkou dozadu??? Tak povídej imbecilní teplej prasáku, chi!!!
            • ??? *8* *8* *8*
        • Jemu by spíš pomohlo ráchat si šaška v roztaveným asfaltu!!!
          • Tak přijď, ty šašku, já tě vymáchám v roztaveným asfaltu. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Chachacha, co to meleš za pitomosti blbe?
  • Dojemné... Teď, jestli to není zase jen výplod moderní žurnalistiky, neboli žvást...
  • von.Karton
    A zase do nás hustíte nesmysly. U nás když je potřeba léčit dítě, tak se musí udělat sbírka víček. To budeme řešit všechny nemocné po světě? *16*
  • V Jemenu jsou na tom oprotí nám ještě velice dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit