Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mun.go

    Plynové kotle se dál kazí. Úřady doporučují častější servis a nákup filtru. Pomoct by mohlo i čištění v plynovodech - píšou HN.

    Je v něčem jiný. Plynaři vysvětlují, jak je to s norským plynem - píše Seznam

    Plyn z Norska je o něco méně výhřevný, ale splňuje všechny požadavky dané platnou vyhláškou. Specializovaná komora varovala, že může působit problémy na spotřebičích. Oslovení plynaři ale takovou zkušenost nemají.

    Plyn, který nyní odebírají české domácnosti a firmy, má vyšší podíl síry a může poškozovat měděné trubky a zanášet spotřebiče.

  • Začnou se plnit plynem za nové ceny?
    Nebo za ceny, které do nesmyslné výšky vyhnala hysterie vyvolaná politiky a médii? 

  • A jaká byla spotřeba vlněné příze?

  • První zásada dobrého obchodníka - vyděsit a fakturovat.

    To se obchodníkům s plynem povedlo dokonale. A Síkela jim to spolkl i s navijákem a my to prostě budeme doplácet. 

    Tady jsou díry v rozpočtu, ne u penzistů. A za zásluhy pošleme Síkelu do Europarlamentu.

    Všimli jste si, že už jsme o něm víc jak čtyři měsíce nic neslyšeli? 

  • Na jaře 2022 nebyly zásobníky naplněny ani do poloviny. V tomto období se ještě mohlo plnit levným Ruským plynem. Bohužel nebyla vůle nakoupit tento plyn a čekalo se na podzim až byla cena několikanásobná.....

    Kdo je za to odpovědný?

  • Panečku, to pofrčí ceny dolů. Všichni ti baziliškové, co se nakapsovalo teď budou ceny upravovat dolů. To bude jízda

    • mun.go

      Ale oni budou snižovat - asi o 6% ... viz InnogySnížili jsme ceny pod cenový strop. Sjednejte si s námi smlouvu na elektřinu nebo plyn.Třeba teď hned online.

      ---

      Zajímavé, že  na jižní Moravě jsou dodavatelé první instance (DPI) jen německé firmy: E.on a Innogy - obojí patří pod RWE

       

      • No Pepíček Síkela bude vykřikoval, že dráze nakoupili, draho musí prodávat. 

  • novak.vladislav

    V těch zásobnících prý skladujeme také (nebo hlavně?) cizí plyn, tedy ten, který nám neříká pane. Bude ten budoucí plyn náš, nebo ho bude čerpat někdo jiný?

    • A hele, Novák! Pane Novák, voni jsou hlava. Obzvlášť když maj diplom z Mensy a dva byty.

      • novak.vladislav

        Podle příspěvku se také pozná inteligence. Gratuluji, jste negativní.

        • Napsat do příspěvku - já mám diplom z Mensy a dva byty, tak to se opravdu pozná, že autor je chudý duchem. Nováku, Nováku, kdybys raději držel hubu.

          • novak.vladislav

            Vy duševní chudáku, vyserte se na mě. Já vás nikde nenapadám, ale vy  nikdy neopomenete si na mě plivnout nějakou jedovatost.

            Ano, jsem člen Mensy a to jsem použil jako argument vůči duševnímu gigantu jako jste vy, který neopomene jiného urazit poukazem na jeho nízkou inteligenci, ač sám píše jako hlupák.  Ano koupili jsme dva byty, protože myslím na svoji rodinu, tedy děti i vnoučata. Že jste vy všechno prochlastal je vaše vina, ne moje. 

            Tak držte hubu Xindle, nebo jak se to jmenujete.

            • Novák, to je příspěvek duševního obra. Můžeš mně ukázat kde píšu že máš nízký IQ? Já píšu že člověk může mít číslo IQ vysoké a přitom to může být psychický ubožák. A píšu, že daleko důležitější než IQ je vzdělání, EQ, rozum a moudrost. Ale to ty ne, ty pořád jenom Mensa, Mensa. A je ti to na houby. Když si člověk přečte tvůj příspěvek, tak se mu dělá zle od žaludku. A jaké máš vzdělání Novák? Počítám, že sotva maturitu. Když se chlubíš s Mensou, tak se můžeš také pochlubit vzděláním. Jenže žádné nemáš. Pá, psychický velikáne. 

              • novak.vladislav

                Reakce na příspěvek:

                Člověče vy mě nenávidíte.

    • Kdo ho bude čerpat ví Bůh, ale my jsme ho platili. 

  • Diwa

    To mi je ale novina ! Vždyť v prosinci bylo místy 15 stupňů do plusu a celkově zima nebyla žádná ! Kdyby byla opravdu trochu výraznější zima, tak jsou zásobníky prázdné dříve než zima skončí ! Jednoduše řečeno, naše republika měla akorát štěstí v počasí......jinak by se naplnila slova Pekarové o svetrech.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit