Přejít na výpis diskuzí

V zemi, kde je bití považováno za projev lásky, se ženy chlubí modřinami kamarádkám

4.3.2017 14:09
red 10 příspěvků

Pokud manžel svou ženu pravidelně dostatečně nebije, začíná pochybovat o jeho lásce. Domácí násilí je v Mauritánii vnímáno jako manželská tradice, lék na všechny problémy a hlavně jako důkaz "nehynoucí lásky".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jako dite jsem bydlel v jistem meste v jiste ctvrti , rikalo se tamnimu parku c......y vaclavak.
  To etnikum tam kocovne pobyvajici bylo urcite evolucne dal , nez jejich primi a pokrevni pribuzni v Mauretanii .
  Napred se pravidelne poprali chlapi a to nozem nebo sekerou a nasledne ztriskali jejich nezne polovicky a haranty.
  Jednou jim tamni narodni vybor nadelil v lete doslova Jeziska . Nechal ten park obehnat drevenym plotem asi 1,20 vysokym. takze si Mauretanci nemuseli ani nic nosit , vse All inc na jednom miste jiz pripravene na vecerni pravidelnou veselici .
  Tehdy , ten den jsem opravdu poprve v zivote videl zasah VB s pomoci vodniho dela . Krasa to byla , dodnes se vidim jak stojim na balkone a kocham se tim predstavenim .
 • Kdesi v cizině...
  Vždyť je to běžné i u nás V romské populaci je to stejné. I s tím chlubením žen. A nakonec i tohle pro někoho odporné má asi svůj důvod. (A tím nemyslím pouze nějaké bití žen, ale všeobecně). Výchovné pohlavky či pár na zadek-z toho nám naše "civilizace a soudní právo" udělala trestný čin. A výsledek? Stačí se podívat kolem sebe. Právo a soudy se štárají v osobních a rodinných prkotinách a na obrtunely už jaksi "nemají čas" a vlečou se s nimi roky - až to vyšumí v nic.
  Dřív byla normální nějaký facka či pohlavek za závažná pochybení v rodině. A to nejen u dětí, ale i ženy či muže. (viz facky za nevěru či vyloženě provokativní flirty, opíjení se a tak podobně). Jsou známy případy facek od ženušky přímo ve dveřích co dostal opilec a nebo facka za pohlazení pozadí od cizí ženy. A bylo to vpořádku a nikdo to neřešil. A chlapi se tím spíše chlubili.Dnes všechno musí řešit právo. Pochopitelně. Vždy se z toho vyrazí peníze.Takže to je asi pravý důvod. Jak pro t.zv. "oběť", tak pro právníky. A proto asi patří mezi těch horních 10 000 a navíc nedotknutelných. Kdy to konečně lidé pochopí a přestanou kvůli vpodstatě prkotinám krmit onoho molocha. Dnes je jich asi nadbytek - viz publikované "rychovkvašky" u politiků - a všichni chtějí "slušné platy". Tak se řeší kdeco, a vymýšlejí zákony na zákony a na kdeco jde. Ale komu to má sloužit? Občanům? Asi ne, když jsou známy i případy, kdy kvůli sporům o vilu se po letech jejím majitelem stal přímo právník. A tak vážení v tomhle je ona romská populace hodně vysoko nad námi, rádoby civilizovanými. A oni migranti také. A zřejmě dojde k tomu, že i nás brzy vyučí.
 • ¨V České republice se taky zavede bití, které bude projevem lásky. Budeme bít poslance, soudce, policajty a hlavně prezidenta aby pochopili jak je máme rádi. Vždyť si o to přímo říkají. Toto je vážně lék na všechny neduhy tohoto státu.
 • Muži někdy ženy polévají ledovou vodou.
  --------------------------------------------------------------
  Mauritánie je u rovníku. Máme tu pekelné vedro. Kdybych svou ženu neměl rád, nechám ji leknout horkem. Ale protože ji mám rád koupil jsem za drahé peníze mrazák kde chladím vodu a svou ženu pravidelně chráním před úžehem. Co bych pro ni neudělal. To vy češi jste sadisti. V dubnu kdy tam máte pár stupňů nad nulou poléváte své ženy o velikonocích studenou vodou. Tak kdo z nás je vlastně tyran?
  • Já měl za to že ženy dostávají pomláskou od chlapů a polévají naopak oni může vodou naoplátku :P .
 • kdyby blbost kvetla maj v Mauritánii porát vykveteno
 • Jejich věc. Pokud to tam i ženy považují za normální, tak je neměňme. Koneckonců prý i naši pomlázkovou tradici cizinci nechápou a odsuzují ji. Jednou bude možná zakázána vyhláškou Evropské komise.
  • Jak to,já myslel,že když pomůžeme Amíkům všude zavádět americkou demokracii,kterou někteří hloupí venkovští neandrtálci nazývají absolutní mamonarchií,tak nás celý svět musí milovat a uctívat jako osvoboditele,nebo ne??? *8* *8* *8*
  • Já jsem tu pomláskovou tradici taky nikdy nepochopil :D
 • Kdo četl "Tichý Don" od Michaila Šolochova, tak asi nezapomene na barvité a expresivní líčení bití žen v kozácké komunitě. Tak jako v celé šíré Rusi to bylo považováno za něco, co k životu ženy patří. Prý "Mauretanie" - - - tsss.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit