Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je ten Klaus jun. vůbec jeho syn? Vždyť ten Klaus sen. je... no prostě Kikina. *1*
  • ODS vynikne nejlépe jako politická mrtvola.Hodně lidí by si oddechlo.Ten zachráněnej potrat tak už přímo vypadá(pardon jenom blbej vtípek)
  • Tata hrobník ODS? Tak šejdíř a tlučhuba se snaží vtlačit mladého? Pokud fotr krade ve světě propisky, pokud promluví v OSN a sál se v mžiku krom personálu vyprázdní, stala se koncepční chyba. ODSáci by hrozně rádi ke korýtkům. Ovšem pokud nám vygenerovali takové hnoje všech hnojů jako Topolánka, Kubiceho, Langra, Dalíka bude jejich návrat směšný.
  • je uměle vytvořený mýtus k odvedení pozornosti plebsu od faktu, že je pouhým otrokem. Je to jako položit člověku otázku zda si přeje být oběšen nebo utopen. Může si "svobodně a demokraticky" vybrat. Ovšem "zapomíná se" položit otázka zda vůbec člověk má zájem nechat se popravit anebo zda chce normálně žít. STRANICKÉ SEKTY VŮBEC K NIČEMU NEPOTŘEBUJEME!!!!! Je to taková mystyfikace otrokářů aby si probůh otroci nevšimli že můžou žít sami a SVOBODNÍ. Tak otrokáři vytvářejí iluzi že prý je mezi nimi údajně nějaký rozdíl a otroci prý si můžou svého pána demogratycky vybrat. http://obcanskyparlament.webnode.cz/u-nas-v-kocourkove/
  • typu Klause a tento stát definivně přestane existovat poněvadž už opravdu nebude co ukrást a zdevastovat.....
  • Než budete opět plivat, přečtěte si, poučte se a pak suďte...

    http://blog.aktualne.cz/blogy/vaclav-klaus.php
  • Před hodně lety jsem byl na Občanském fóru kde měl Klaus přednášku a nakonec rozhovor s lidmi. Byl plný sál lidí všicni mu tleskali jako komedianti, mimo jednoho pána a to jsem byl já. Každý mohl napsat na kus papíru otázku, nešlo mu dát otázku přímo. Měl tam poměrně dost otázek, když jsem viděl jako to dělal, pokud mu otázka byla nepříjemná, tak ji dal stranou a neodpověděl na ni. Klaus starší vždy byl hajzl a jablko nepadá daleko od stromu na to nezapomínejte.
  • ... není sebemenší důvod být ve společnosti tapetujícího největšího primitiva na netu, čau, blbe :)))
    • ale kdeže, dostáváš tady serie kopanců tak fičíš ven. A tak to má být!
      • Největší neštěstí je srážka s blbcem, tak ho ignoruj.
  • Největší pravici dnes zastupuje ANO a to je opravdu málo. Dneší opravdové židovskobolševické strany v celé šíři parlamentního spektra hájí zájmy světového kapitálu pod rouškou Nikoli Šuhaje a Jánošíka, Ivenhova, Statečného srdce, Viléma Tella. Skoro všem berou a jen svým pár vyvoleným dávají.
    Ovladli kompletně celý politický aparát, média a bankovni systémy všech států, samozřejmě včetně světové banky, OSN, EU atd.
    Hovořit zde o nějaké pravici je již trestné, protože vše je nazváno fašizmem, komunismem, rasizmem a jiným nepovoleným izmem. Ve finále jste obvinění za spolupráci s Ruskem nebo dokonce Putinem a jako nejvyšší objev bude doloženo vaše podílnictví na internetových intervencích do myšlení občanů USA a jiných s tím pravým světovým názorem.
  • Tady taky, ten Kulihrach se pod různými nicky utapetuje. *1*
    • netapetuj *5*
    • To je jak ty Simčo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit