Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Vitáskové moc fandím a přeji si aby vydržela ale je to takový Don Quijote.
  • Já Vám řeknu co s tím... Na chobotnici platí jenom komunisti... :-)))
    Je to smutné ale je to tak. Možná by bylo rozumné je na čas zase pustit k moci a nechat tu potvoru zlikvidovat...
    Taky by mě před dvaceti lety ani nenapadlo, že takhle budu jednou uvažovat... *7* *7* *7*
    • Proč na čas? Na pořád ne?
  • To je vizitka neschopnosti vlády a samotného Nečase, Ministerstva vnitra spolu s Policejním prezídiem. Vytvářet kauzy na Lessyho, Martince, a další, na to je času a prostředků dost, ale postavit se skutečným grázlům (komtrům) ne to nemají !!!
    • To není vyzitka jen téhle vlády ale i všech předešlých. Taková chobotnice nevznikne jen tak ze dne na den ale trvá to roky než dospěje, přijme určitá pravidla a pohnutky jako sobě vlastní a dorostou jí chapadla do potřebných rozhodovacích, legislativních a politických orgánů...
    • Nemají? Vždyť v tom všichni sami jedou! *6*
  • Za timto je jiz z dalky videt jiste kruhy z ''BYVALE'' KSC *12* *12* *12* *12* *12*
    • Vidění kruhů, zejména v dálce, je známkou poruchy vidění. Divím se, že jste za tu dlouhou dobu co takové úkazy vidíte, již nenavštívil očního lékaře. Tak jako tak se na něj budete muset obrátit, protože jen podrobným vyšetřením se dá stanovit příčina vašich obtíží a následná léčba. Může jít např. o astigmatismus či jiný oční neduh. Nebo je to na jiného lékaře???

      *1* *1* *1*
      • Připomínám,že se vždy jedná o systém.Kapitalismus-socialsmus. No a ten už začal rozebírat CHruščov,Dubček a další podobní.Už jsem tady psal svoji osobní zkušenost,kdy asi v devadesátým druhým jsem se potkal s dost vysokým funkcionářem v KSČ.On postavený dům takový ten atriový jak v USA a všechno co k tomu patří.A když viděl jak se na něj jinak dívám,tak mi řekl."No a co já jsem klíčema nezvonil a kvuli těm pitomcům mám snad žebrat?"
        Něco podobného je i u některých dnešních funcionářů KSČM.Dřív za první republiky poslanci si nechávali minimum a ostatní odevzdávali straně.No a dneska?Sedí v různých radách a platy jim tůstávají.Takže takhle.
  • A z největších fašistických kolaborantů stali se nejlepší soudruzi. Proč se o tom nemluví a nepíše? Protože z těch nejlepších soudruhů stali se největší zloději současnosti; a ti mají peníze, tedy i moc!
    • Jen bych to upřesnil - a to před 23 lety a teď hlavně z jejich dětí a vnuků
  • Statečná ženská,proto se rodí tolik holek,protože každý druhý chlap je buď teplouš nebo posera.Držíme vám pěsti .
  • Jací solární baroni ,snad gauneři.Ta připo....nechtěná vláda to neřeší,protože se bojí a tento dobytek točí s 10 mil.demokratických nevolníků,ale mají tzv.svobodu -držet hubu a krok.Mafie dle USA.
    • Proč hned gauneři? Jen využili příležitosti která se naskytla a která se nebude hned tak opakovat. Ti co ji zavinili a mají na hrbu stovky miliard rychle mizí pod kolektivní neodpovědností. Přitom každý obyčejný skladník či prodavačka mají mater.odpovědnost, ale ti nahoře a nejvýš - žádnou... v takovém borelstátě žijeme. Už pár let se mrzím, že jsem včas neemigroval.
      • Jenom se podívejte,kdo to tenkrát protlačil.Hlavně KSČSSD,Zelení.Hlavně,kdo prohlasoval prodloužení té zlodějiny.Zase ti samí.Tak až zase budete volit Becheroslivovici,ČSSD a spol.,tak se před tím podívejte na účet za elektřinu.
        • Co do toho pleteš Becheroslivovici ty mrdáčku?
    • Kdybys nebyl kokotem, nestal by ses soudruhem!
      • Ty musíš být duševní chudák.Oni mají v Bohnicích taky amnestii?
  • Jediná odvážná ženská , ostatní (CHLAPI ) jsou připosr... a nebo hmotně zainteresováni na výkupní ceně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit