Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sakra to je hotové neštěstí nedostat se do Ruska,já tam byl několikrát a už nikdy.Špína a hnus.Zmrazit nemají co,protože za dolar je kýbl rublů a jen cvok by měl konto v rublech a když vyžene zahraniční investory,tak se Rusko položí úplně.Ten Putin je opravdu blázen a navíc zjištuje že ani plyn už nebude dobrý k vydírání takže mu zbude jen miliony posrasných soukmenovců.Je to pitomec.
  • Americkým kobylkám dal východ STOP tak to se Rusum opravdu povedlo , Obama ted bude muset chodít s ruksakem na zádech a podomově nabízet coly .
  • A on snad má někdo zájem jet do té rudofašistické dikratury? Ha ha ha...
    • Určitě by si nenechali diktovát o velikosti a tvaru banánu jako u nás a na vodku si taky nenechájí sáhnout , ta se stane pro západ už jen nedostupným luxusním artiklem.
      • Se tam vrať a neotravuj tady v civilizaci!
        • Civilizace pod diktátorem západu , není hrdinstvím prchnout ale bojovat.
  • Rusko znamená pro západ záchranou svého hospodářského upadku , sankcemi si sami zavírají dveře před významnými obchodními partnery a to jsou u ních kroky nikoli kupředu ale kroky zpět.
    • Co ted budou dělat s tím přebytkem Coly , to aby se ted američané v ní koupali a až dojde i na Adidas tak budou adidasky základní výbavou pro plnou polní NATO místo kanad.
  • A to se letos miliony Američanů chystaly do CCCP poklonit se Leninovi...
    • To udělali proto, že zjistili, že vycpanina toho vraha v mausoleu se rozpadla.
  • On taky nikdo není zvědavý na ty milioný umírajících hladem ve fašistickém CCCP.
    • máš pravdu. Stejně tak jako nikoho nezajímají bolševické USA
      • Rusko nejvíc potrestalo Američany tím když jím vrátili bolševiky zpět .
      • Zoufalý výkřik zoufalého komunisty.
        • směšné pobrekávání směšného fašisty
  • Probůh, kdo by se ze západu do Ruska hnal, snad diplomaté a pár zvědavých turistů. Ostatní - podnikatelé a investoři, na řízení firem mají své lidi. *1*
    • A kde? Vždyt západ už nemá kde obchodovát a tak zbývá už jenom východ , ale sankcemi se jejích hospodářství vráci o 17 let zpět a to jsou další kroky k jejím upadkum.
    • Do Ruska příjíždí cizinci za architekturou, uměním, baletem i za přírodou , jen málo inteligentní jako jsi ty, dzixy, to pro svůj primitivismus není schopen pochopit. Ruský balet je světový, Petrohrad je světový architektonický skvost, obrazárna Ermitáž, v Moskvě Treťjakovskaja a Bajkal má krásnou přírodu a rybolov pro rybáře tu není vůbec k zahození.

      Petrohrad, založený roku 1703 Petrem Velikým, byl v letech 1712–1917 hlavním městem Ruského impéria. Dodnes je kulturním střediskem celého Ruska s mnoha památkami Světového dědictví UNESCO a také jedním z nejdůležitějších ruských přístavů.
      Moskva je největší město v Evropě. Představuje politické, hospodářské a kulturní centrum země s asi 60 univerzitami a množstvím dalších vysokých škol, kostelů, divadel, muzeí a galerií. Sídlí zde všechna ministerstva, státní úřady i významné firmy a také patriarcha ruské pravoslavné církve.

      Historické centrum je staré stovky let, v jeho středu vasik se rozkládá trojúhelníkový Kreml, prohlášený spolu s Rudým náměstím v roce 1990 za světové kulturní dědictví UNESCO
      • Nikdy mne ruská kultura nezajímala a zajímat nebude, nikdy jsem tam nebyl a nikdy nebudu. Historie národa, který dobrovolně slaví vrahy miliony lidí, jejich sochy vystavuje na každém rohu a dokonce ukazuje jejich mumie, mne nezajímá. To je, jako by v Německu dnes stály sochy Hitlera a Goebbelse a kulturní památkou Německa byl Mein Kampf. Fuj... *12* *12* *12* A kecy, že rusáci mají nejlepší balet na světě jsou výplodem rusů a jejich obdivovatelů. Vždycky se po někom jen opičili a světu dali jen hromadné hroby svých odpůrců. Jsou to vrazi, ať již za cara, lénina, stálina, nebo dnes. Z takové kultury je mi zle. Přesně to bylo vidět na programu při zahájení OH. Údobí komunistického útlaku a vražd vyjádřili ozubenými koly. Směšné. Ale jinak se tam můžeš odstěhovat, hermíno, nikdo ti nebrání. Zřejmě tě již v mládí zaujala díla Odvážná školačka, Čuk a Gek, Jak se kalila Ocel. Byla to povinná četba, ale já to, naštěstí, nečetl.
        • NATO je živoucím komandem zabíjáku a vrahu jaké dějiny neznají .Jejích terory násili a zabíjení zanechávájí v národech pachut odporu a zla .Amerikánstvím už odzvonuje umíráček.
        • Promluvil nevzdělanec a hlupák, pro kterého je vrcholem umění dvojitá kopačka Chucka Norrise. Tebe bych si dokázal představit s rudou páskou na ruce.
          • Nemužeme jinak než s vámi souhlasít.
          • No VUML teda nemám, ale jinak jsem vzdělanej dost, ale z východu (nemyslím Slováky) jsem vzdělání nepobral, tam odtud šel vždy jen chlad, smrad a štěnice. Ty budeš zřejmě jednou z nich. *12* *12* *12*
  • Zatím jsou sankce jenom bohulibé. Jen aby Ti iniciátoři pak nelitovali. Barák se může posr.., ale radši ať si raději vyhlíží místečko v Africe kam se vrátí.
    • jj,mohli by ivani přitvrdit,aby byla větší sranda. *1*
  • No sakra, to bude pro USA a Kanadu rána !!! *2* *1*
    • Úplně stejná jako jsou jejich sankce pro Rusko. *15*
      Myslím že by Rusům ani nestály za reakci, ale je to o diplomatickém vyjádření že si nenechají kadit na hlavu. Kdyby USA vyhlásili totální ekonomické sankce a všechno uzavřeli, stejně by žádná zásadní rána nepřišla. Obchodní obrat obou zemí klesá, minulý rok byl poloviční než předminulý a bez amerických aut se v Rusku nerozpláčou, stejně jako by nám nechyběli ani tady.
  • Tak to se jim teda pěkně pomstili *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit