Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Došli ti ip co? tlamo?
  • jasně jsem psal, aby jsi táhnul spát, vyvalovat se do 12 a pak dělat bordel co? kryple?
  • Koukám, že hodnotící zde jsou černí jak bota, hybaj spát, a jse na socce co nejdříve pro dávky šmejdi zbyteční zlodějský
  • Až žasnu,čeho se ještě po dvaceti letech vlády jedné strany (ODS) ještě dočkáme.Na cikány platili
    jen komunisté.Museli alespoň minimálně pracovat.Tato vládní chátra jim dává jen sociální podpory a různé výhody.Oni nikdy pracovat nebudou.Jen výroba dětí,ta jim jde dobře.Pracující aby na ně jen dělali a oni se nám jen smějí.Poctivý občan aby se bál už i vedne vylézt ven.Kampak se to ještě dostaneme? *16*
  • Na troubovitost všech politických lumpů,kteří zde přes dvacet roků vládli ,budou doplácet všichni.Jak většinová společnost,tak cikáni.Političtí lumpové,kteří se pře jednadvaceti léty dostali k moci,nedokázali správně nastavit mantinely,mezi většinovou společností a cikány.Již komunisté,z cikánů(původně povětšinou kočujících zlodějů),udělali pracující lidi,platící daně.Což byl veliký pokrok.Stačilo v tomto pokračovat a cikánům vštípit,aby si vyráběli pouze tolik potomků,kolik dokáží svojí prací uživit.Političtí lumpové ve snaze po komunistech vše přeorat,udělali z cikánů lidské stádo povětšině se povalující na podpoře.Když dlužit se na jejich povalování na podpoře bylo tak snadné.Splácet takto nasekané dluhy bude daleko těžší.
  • Šimáčkovy mystifikace: DSSS stejně jako byla NSDAP patří k ultralevici (stajně jako mladí komunisté), ne k ultra pravici (to je Stalinův výmysl, když ho zradil karád Hitler). "Bílá svině" není rasizmus, ale pochvala. Mačeta je nástroj na přátelské hlazení kamarádů, atd.. Aktivita takových Šimáčků může vést k pogromu (není to snad úmysl?).
  • Zejména tento výňatek mě dostal: "Situace se vyhrotila počátkem srpna, kdy skupina pěti Romů údajně zaútočila mačetami na osazenstvo herny v Novém Boru na Českolipsku."
    Poškození měli údajná zranění??
  • Kdy začne stát podporovat a nám přispívat jako romům dříve cikánům. Převíchova a náklady stím spojené trvá u cikána od narození do věčnosti , Vy sociální a jiní tlučhubové jste stejně drazí jak oni vemte si je do svých apartmánů ať poznáte že ve dne spí a vnoci řvou a kradou *16*
  • Je mi hnusně, když vidim jak nás ty cikáni stojí naše peníze mlátínás obtěžují nás jsou nepřispůsobiví nemají snahu se začlenit, jen vykořisťovat neustále hrát roli obližovaných kterým se nic nedostává a tak bych mohl pokračovat počítám donekonečna. Bohužel jak řekl jeden z politiků na těchto stránkách, jedná se podstatnou masu lidí, která ačkoliv se vůbec nepodílí na podpoře našeho státu má možnost volit a proto se také pravděpodobně nic neděje, protože by asi pánové z politických stran ztratily cenné volební hlasy, ačkoliv by tito lidé na základě zdravého rozumu mít žádné volební právo neměli. Je těžké stanovit postup, jak z této situace, když se jedná o cikány(jinými slovy o nadlidi kteří mají uplně jiná práva nežli mi ostatní, kteří do nich pumpujem peníze) asi by se mělo nejdříve začít od podstaty demokracie- tím myslím všichni jsme si rovni a ke všem se bude přistupovat stejně. To bych vítal jako první krok v řešení zdánlivě neřešitelného,a ostatní kroky jsou zcela jasné, pro příklad uvádím, nepracuješ? nedostaneš peníze, neplatíš nájem? budeš vystěhován, spácháš trestný čin? odsedíš si ho a pak státu pěkně zaplatíš ten hotel s teplou postelí a jídlem. Přijde mi to dost jednoduché. Jen se prostě chovat podle pravidel, která platí pro "všechny"
  • Takhle to chodi, ke konci budou cesi ti nejhorsi a budou napadat nase "ubohe" romy. Kam to spejeme? Pokud tito lide neco provedou cechum, tak je to asi na denim poradku *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit