Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednou nastane doba, kdy pracující lid této země se všema těma zlodějema zůčtuje. Doufám, že to bude brzo, aby si nestačili užít !!!
  • demokracie pouze pro ty co na to maji.
  • Lidi si nechvaji vsechno libit, nejake to brblani sem a tam vlade nevadi. Vlada presne vi co si muze dovolit. Vlada vi co je zac cesky lid. Lide v Praze nikdy nepujdou do ulic jako v Recku, takze uklidnete se, bude hur ! *16*
  • lidicky prestante nadavat a udelejte s tim neco !
    Cesky lid je zbabeli lid. *5*
  • Konečne až dnes jsem pochopil pana prezidenta, KDYŽ V DOBÁCH MINULÝCH O UTAHOVÁNÍ OPASKŮ ŘEKL :Budeme muset si pomoci každý sám.To jsem ale netušil, že tímto dal příkaz těm co byli u vesel k rozkradení co jen mohlo se ještě rozkrást..my co se narodili pod lavicí,jsme v tu dobu si odříkali vše ve vidině lepšího života v této rodné zemi
  • Vážení, lidi si mají takovou vládu jakou si zaslouží.
    Když dopraváci stávkovali proti vládním reformám, většina diskusí se točila okolo "hnusných, odborářských k...v". Jenže odbory jsou v tomto státě ti poslední, kteří ještě normální lidi jakž takž chrání. Nebo se o to alespoň snaží.

    Dneska jsem na ČT2 koukala na stařičký pořad "Co vy na to pane Werichu". Zaujala mě jedna myšlenka - co zanecháme svým dětem. Pan Werich tam říkal - život beze strachu.

    Proboha, tak už se zamysleme - co vlastně dětem přenecháme - stát, kde vládne bezprávi, kde je třeba se každý den bát o práci a pokud jí máme, tak jestli jí budeme mít ještě zítra a jestli nás uživí,.. Zemi, kde je lepší po večerech nevycházet, protože jsou města plná podivných existenci,....
    Tohle chceme???? Já tedy ne.
    • Ti pitomci to nevidi ze jedine odbory maji moznost zorganizovat nejaky odpor.Cesky narod ma vladu jakou si zaslouzi a urcite mu takova vlada vyhovuje protoze drzi hubu,hrbi hrbet a jenom pofnukava.
  • Patřila jsem mezi ty, kteří na václaváku volali po změnách, ale nikdo z nás tam neměl na mysli kapitalismus - to co zažíváme. Pro mě by bylo tím nejlepším probuzením to, že se mi to vše jen zdálo. A to jsem komunisty nijak v lásce neměla. Z dnešního pohledu mnohé vidím v jiném světle. ČT se překonává v řízené protikomunistické kampani. Voliči by měli v příštích volbách vyjádřit svůj názor, a to jednoznačně ! Jinak půjdeme všichni DO TMY !!!
  • 17.listopadu je můžeme pověsit
    • V budoucnosti se začne brát jako hlavní při hodnocení stran,zda umí vládnout bez zadlužování země nebo ne.Ostatní bude podružné.Pak to budou komunisté,kteří půjdou vzhůru.Ostatní strany,co zde po nich vládly ,půjdou k ledu,nebo spíše kopat uran pro Temelín.
    • Kdyby se 17.listopadu uskutečnila revoluce a ta byla vítězná,tak by 18.listopadu obyčejný český blb vyřvával,že už měl slibovaný kapitalistický ráj na dosah ruky a revolucionáři ho o něj připravili.Proto je třeba k bídě která se na tuto zemi valí,nechat obyčejného českého blba,pořádně přičichnout.Pak bude pořádná revoluce "brnkačka".
  • jsou to zlodějský K*u*r*vy!!! Jich se zdražení nedotkne, oni mají nahrabáno. Je mi z toho *11* *11* *11* *11*
  • Ale je zdražování nezajímá,oni na to budou mít vždycky!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit