Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit

  • Zdá se, že končí období, kdy Islám (stejně jako komunismus a dokonce i německý nacismus) byl svým ideovým zaměřením vždy silně protikřesťanský. 



    • Vy jste ale najivní...

      • KdyŽ tak "N.A,I,V.N.Í" - ale pro mne je podstatné, že islám vůči judaismu bude vždy přistupovat nepřátelsky, jako za II. světové války, kdy se jeruslemský mufti spřáhl s Hitlerem. 

        Křesťanství je - i v Koránu - tolerováno, Ježíš Kristus je zde citován - i když jen v roli proroka. 

  • Stejně jako František nemusí vyhovovat všem katolíkům (už vůbec ne křesťanům a nebo ateistům), tak budou asi různé platformy a směry v Islámu. 

    Omlouvám se, ale Islámu moc nerozumím, jen tuším, že i uvnitř tohoto náboženství najedeme šmejdy vedle slušných lidí. Jako u nás.

    Tím pro Islám nijak nehoruji, ale stejně daleko jsou moje sympatie od pana Duky. 

  • To je jak ďábelská smlouva Hitlera se Stalinem.,ti si taky nejdříve v zájmu "světového míru" aťd..domluvili dočasné sféry své víry a vlivu., aby měli ještě chvíli nějaký čas na oblbování svých lidí a soudruhů..i když bylo jasné, že spojení fašismu, německého benzínu i nadřazenosti nad jinými rasami..a naopak stejně podobně, fanaticky rudého ohně se srpem a kladivem, rovněž v ideové nadřazenosti proti jiným., nemůže nikdy fungovat ani omylem a už vůbec ne v naivním přátelství i spolupráci, protože vyhrát nakonec může v tomto., jen jedna strana !., nikdy ne obě najednou, či dokonce spolu !..Korán a bible i když vycházející prapůvodně z části i z určitých principů tzv. nového zákona., nikdy nebudou spolu., už jen proto, že ten ještě více původní, tzv.starý zákon.,si už tak nějak.,vzali za svůj Židé a těm se vůbec nelíbí ani jedno z těchto náboženství..Tyto tři náboženské teze a církve., nikdy nešly,  nejdou a nikdy spolu nepůjdou, jako jedna parta, vedoucí se za ruce, či dokonce v bratrském objetí..Je tomu tak už tisíce let..a bude to jinak., jedině v případě totální války s cílem, aby jedni zničili , vyhladili, či aspoň zotročili ty druhé., což je vlastně i napovězeno přímo v tzv. svatých knihách atd..samozřejmě pro "lásku k bližnímu", stejně jako je dnes za. tzv.."svobodu a demokracii"....

    • KIMCID

      horší byla smlouva vyněnit za mír půl čsr

  • dzixy
    Smlouva anděla s čertem nevěští nic dobrého. 😎
  • 😀No vidíte! A je to vyřešení, jak to bylo jednoduchá, že? Pravda a láska zvítězila, nad lží a nenávistí a od zítřka se budeme všichni milovat! Paráda! 🙂

    • KIMCID
      https://youtu.be/E4SAN6SlMp4
  • Tohle jsou státníci a ne ti, kteří společnost rozdělují. Škoda, že jich není víc. Určitě takový jsou ale lidi je nevolí Líbí se jim rozvracení, ponižování a populismus. 😍

  • Je to logické - Bůh je jenom jeden, otázka je, jak ho která strana sporu vnímá.

  • KIMCID

    ve jménu víry naděláme díry

    • Považoval jsem Vás za diskutéra, užívajícího šedou kůru mozkovou...

      • KIMCID

        no asi tak jsem ateista 

        • ... spíš agnostik, jak lze soudit z Vašich výroků

          • KIMCID

            no to samé platí o vás

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit