Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Otroci držení u kolotočů za bídnou stravu a víc nic,Kočka-kolotočář,jeho kamarád Paroubek-na Kočku mi nesahejte,ČSSD s předsedou Paroubkem zvaným don Číčo ! ???
    • Blábol, vše o Mrázkovi je v hlavě Langera a jeho kamaráda. Není problém to zveřejnit. Kočka je laciný blaf.
  • Mafie zde vladne celou dobu po radoby sametove revoluci.
  • Dobře naplánováno. Jinak stojí všichni politici za p.d. Ať je modrý nebo růžový, či jinak barevný. Nikdy jim nešlo o stát, jen o koryta a peníze.
  • Vždycky když čtu o našich politicích tak se mi zvedá kufr.Je to marazmus napříč politickým spektrem.To jsou mi milejší mafiáni kteří si na nic nehrajou a víš že se od nich musíš držet co nejdál jenomže u nás je to tak propletený že je to hnus.
  • Jyrka Pandur a Standa Čistej se začínají potit *1* *2*
    • Žeby Langer tajně pracoval pro ČSSD ?
  • Tak to tu máme, že by mafie opět ulehla na madrace?? Jooooo, naši VIP občani, vláda, a 95 % politiků. Je to humus tady žít s tímhle sajrajtem.
    • mafie.........vysměch
      spekulanti ,který jse hrajou nato ,co nejsou
      postupně rozkradli národu to ,naco neměli nárok a rozkrádají přímo před očima dál
      Mrázek.....nepodstatná osoba ,abych jse někdo ješte zabýval ,jsou důležitejší problémy k řešení
      spekuloval ,taky honit jakýmkoliv spůsobem peníze a hrát jse nato co ,,nikdy nebyl
      Kočka.....dost podivné, kolem cirkusákov.....kde jse až ,dostali

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit