Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslim, ze za chvili jsem opet pod nejakym nickem prileze ta stara chciplotina Simona a bude nam vykladat o tom, jakou ohromnou chybu jsme udelali, kdyz jsme z Tiscali vyhaneli krasnou, milou, velkolepou a spanilou mladou holcinu..hi..hi..pip.. a pritom to je stara, hnusna, smradlava a uprdena baba..hi..hi
    • Teplouš Semjon Gayínek tu nablije hovadiny a my se tu poblejem z toho teplouše!!!


      CHI !!!
  • Kryl utekl když zjistil co je Havel zač
  • Největším zasííračem debat jsi tu jednoznačně ty.
    Kdyby jsi uměl číst tak bys pochopil že Simona při odchodu pěkně vymetla s tebou.
    Pokud si tě tu tiscali bude i nadále pěstovat tak může debatu zavřít,. Už nyní je tu díky lopatám jako jsi ty pusto prázdno. Simčo měj se. Ne každej chlap je špína jako BTW orange.
    Hodně zdaru a někdy se ozvi.
    • Vymetla leda hov.o sama se sebou.Ale jinak dobrej pokus Simono.
  • To víš pitchusi Simone, nejenom ty si umíš naklikat. Tak už tahni pitchusi a nezapomeň zavřít. Pěkně tu s tebou vymetli, pitomče. *15*
  • Zlej BTW trolle! Jsi největší komunistický ubožák a haajzl na této debatě.
    Tiscali by tě mělo doživotně bloknout protože ty nejsi schopen debatovat. Umíš jen sprostě napadat lidi co si dovolují mít jiný než Kremelský názor. Tvůj totalitní vodkou prochlastaný mozek zžejmě nechápe že v demokracii jsou jiné názory běžná věc. *5*

    Navíc jsi i zbabělec. Podvádíš tu s bodováním Toho tvého mínus plus 19 ve stejné vteřině už si každý všimnul ty blbe. Nemáš ani odvahu na to se svým názorem přijít na trh a soutěžit v tom zda se líbí či ne. Podvádíš protože máš oprávněný strach že za komunistický zločinecký režim tu kopeš jen ty sám.

    Já odcházím jak jsem slíbila dělat užitečnější věci . Ty důchodče StB BTW máš jen to tiscali s nulovou účastí ( 90 procent jmen a bodů je tvejch) a vždy budeš nespokojený. Proč? Protože i bez Simony se tu vždy najde někdo kdo bude mít jiný názor než ty. Tomu nikdy nezabráníš. Ani mínusováním ani teploušováním. a to je pro tebe největší trest- Pa chudáku *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    • Takovou amrdolskou trosku bych chtěl jednou poznat osobně a věřím, že jsi největší a to jsem jich poznal hodně.
    • svojim chováním jsi horší než totalitář.tvá zvrácená vize demokracie,druhým,rozkazovat co mají dělat je trapná
      • A tvá vize je jaká? Vyhánět mladou holku z debaty protože s jejíma názorama nesouhlasíš?
        Pak je jasno proč ti demokracie smrdí. Voní ti totiž spíše diktatura.
        • Je to stará tlustá bréca. Co jí nikdo nechce.Mladá hezká holka by neseděla nonstop u kompu *1* *1*
          • Nonstop na tiscali nesmrdí Simona ale ty RzlejBTWkulihrachu trolle.
            Máš to marný ty ruskej chviste. Tvůj slovník je pořád stejný.
            • ty máš trola v hlavě simčo *7*
  • Být tu komoušovic teploušek Semjon Gayínek, tak by vám vysvětlil, že za všechen marast může pouze komouš Havel!!!
    Což je pravda!!!



    JO !!!
    • ovšem největším balastem široko daleko jsi tady především ty!
  • Když bylo malému Karlovi šest let, přišla k nim domů, nevítaná návštěva. Jeho rodina měla v Kroměříži, kde se narodil, tiskařskou dílnu, a tlupa komunistických násilníků jim rozbila po únorovém komunistickém puči v roce 1948 tiskařské stroje. O něco později již na základní škole, nechala soudružka učitelka zkopat Karla Kryla nejsilnějším žákem ve třídě, protože nechtěl vstoupit do pionýra. Nelze se tedy divit, že takové zážitky jej přesvědčily, že komunisté jsou zlem, se kterým se nelze smířit.
    • =====Pro něj byla zlem každá totalita, i ta polistopadová. Koneckonů si o ni několikrát zazpíval. *3*
      • A kdo tu po listopadu vládl? Žádná pravice ale nadále tvoji komunisté.
        Nyní mají jen pravicové tržní podnikatelské převleky. Dále lžou kradou a občas i vraždí.

        Seznam členů vlád ODS a ČSSD - Dlouhý, Kočárník, Dostál, Miloš Zeman, Grégr, Lánský
        a mnoho dalších členů KSČ: Kdo vládl po nich? Další člen KSČ Fischer,
        Kdo sestavoval vládu Miloše Zemana? Kandidát na členství v KSČ Rusnok.
        • =====Prosím tě, Rittig je komanč? Nebo Janoušek? Komanč byl Mrázek? Ti tvoji komanči ti straší ve věži. Krade polistopadová sebranta která nemá s komunistama nic společného, se už prober. :D
          • Asi nebyli komančové, ale jistojistě byli vychování jejich líhní-PIONÝREM a SSM (former ČSM). Tam se vylíhli všichni tihle křiváci, lháři, zloději, tuneláři, lobbyisté. Tam se pěstovalo lhaní, podvádění...
            Jejich heslem bylo: Co můžeš urvat, urvi; co můžeš zkur.it, zkur.vi!
          • Rittig Janoušek ani Mrázek nebyly nikdy členy vlády ty kecale.

            Vládnou tu ODS a ČSSD prolezlé komouši. Oni nastavily schválně špatné zákony díky kterým se zde tv. legálně rozkrádal miliardovej majetek. 90 procent tzv. podnikatelů
            v ČR jsou vaši překabátění komouši ty kecale.
            Kdo byl u zlodějské privatizace a zničení poldi Kladno? Dlouhý z KSČ.
            Kdo rozkradl EU dotace pro malé podnikatele na své čapí hnízdo? Babiš z KSČ:

            V Rusku i v ČR stále vládnou vaši komunističtí zločinci. nyní mají jen tržní pravicové převleky. Tak vaše zlodějny trapně nesváděj na imaginární pravici která v ČR ani v Rusku dosud nikdy nevládla. Vaši překabátění komunisté budují v ČR nefunkční zlodějský neprávní bordel který se západním fungujícím modelem tržní společnosti nemá vůbec nic společného.
            • Já jsem Antikomunistka a Babiš je zločinec z KSČ. Takže si nejdřív doplň znalosti a pak tu kádruj kecale. Podnikatelskému projektu StB s názvem ANO jsem ve volbách řekla NE:
              V ČR ani v Rusku se k moci nikdo novej neprolhal. Pořád vládnou komunističtí zločinci.
              Komunistu Jelcina nahradil agent KGB Putin. Tomu říkáš vládnou nekomunisté? jsi směšný
            • =====Neurážej kobliháři. Že neznáš metr je tvůj problém. Vlez si do své antikomunistické ulity a lokni piva, nevíš nic. :D

              Jinak, nejsou to moji komunisti ani moje Rusko. Nesnáším je stejně jako Havlisty. Prolhaná sebranka, co se opět prolhala k moci.
            • Ty komunistický grázle co tu zkoušíš?
              Kdo se kamarádil s kmotrem mafiánů Mrázkem? Šlouf - pravá ruka Miloše Zemana z KSČ:
              BIS varovala že Šlouf jako pravá ruka premiéra Zemana je bezpečnostní hrozbou pro ČR:
              Kdo provedl fotovoltajkovou zlodějnu? Fischer z KSČ.
              Seznam členů polistopadovejch vlád ODS a ČSSD si každej může najít - jeden váš komouš vedle druhého - Dlouhý, Kočárník, Grégr, Dostál, Škromach, zeman, atd.
            • =====Na čí zakázku se od listopadu vytváří zákony? Kdo lobuje v parlamentu, ve vládě ? Topolánkův lobista Dalík byl komanč? Topolánek byl komanč? S tebou je to marný. Měj se... :D
  • =====Kdyby Kryl žil, pošle do perdele Havlisty i madam. :D
  • Homosexuálové z KGB mě platí. Proto jsem jejich prezidentem a tancuji jak oni prdí. *3*
  • Tak co nám ještě nabásníš Sígler, něco ve smyslu v USA je ráj? Ok, jdu na pivko. *15*
    • bingo, za mě palec nahoru *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit