Přejít na výpis diskuzí

Ve Sněmovně bude sedm stran, ČSSD a KSČM většinu mít nebudou

26.10.2013 16:50
32 příspěvků

Do Sněmovny se podle prognózy ČTK dostane sedm stran. ČSSD a KSČM v dolní komoře většinu mít nebudou. Podle propočtů po sečtení hlasů ze tří čtvrtin okrsků by měly obě levicové strany dohromady jen kolem 87 poslanců z celkem 200, přičemž sociální demokraté by obsadili 50 a komunisté 37 křesel. O deset...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • xyz KSČ má připraven plán na vyhlášení referenta kvůli církevním restitucím!
  Vědí-li pak naši momentálně vedoucí kádry, že KSČ to byla, která zaří-
  dila ještě před únorem 1948 "znárodnění" všeho a jakéhokoli majëtku,
  který prý byl získán v průběhu let nečestně, podvodem. Dnes se tváří, a
  mnoho českých "vlastenců" tomu věří, že KSČ je stranou naprosto čestnou,
  nezkorumpovanou, která prý vždy hájila zájmy pracujících a nejen to, ale i
  pracující intelighence... .
 • Ve sněmovně,budou pořád ty samé hovna,jako vždy! Nechápu,že většina lidí v česku živoří,jejich úrověň je na hraně totálních sraček,ale k volbám chodí volit sračky,kvůli kterým jsou tam kde jsou! Retardovaný národ,co umí jen nadávat a kecat po hospodách,co by změnili :-))))) komedianti!
 • Výsledky voleb a je vše špatně, jedině nové volby
 • Kcharl je starý dědek, nemá inteligenci a nyní ani moc!
 • To je sestavicka smejdu. *11*
 • Zrušme senát, máme ho nadstandartně velkej,ukrutně drahej,a volby do něho jsou k ničemu, strany co chtějí dál žrát z koryt udělají koalici s kýmkoliv,jtřeba i s mojí babičkou,jen aby měly většinu a byly nadosah rohu hojnosti. *1*
 • Co Lihík, Kárl, Mareček Bendů, Němkyně, kde je jim konec ?!
 • Pokud vím, tak Babiš nic bombastického nesliboval a kolik hlasů jeho strana dostala co? Pochopitelně, ekonomická krize v ČR se bude dál prohlubovat, protože nestojí na pevných základech a ve světovém měřítku neznamená skoro nic. Nemáme přístavy, ropu, zemní plyn akorát máme spoustu bývalých komunistů a ty nikdo ve světě nechce. Kecalisti v ČT rozhodně ničemu nepomůžou. Ekonomika může růst, pokud bude stát více zotročovat pracující masu, Ti budou více makat za míň peněz pod pohrůžkou vyhazovem na pracák, dokud nepadnou do hrobu.

  Kde vezme Sobotka prachy na realizaci jeho slibů ČSSD?

  To je současný stav čechoslovakie.
 • Zločinci volili darebáka Babiše
  • xyz A kdo volil před lety zneuznaného Vítěze v demisi, Korektore?
  • Zločinci a de-bilové češi jsou neskutečně blbej národ nemohu tomu uvěřit tolik pablbů.
 • ten vývoj dvaceti let. Nastoupila ODS měla k dispozici obrovský státní majetek přes třicet procent hlasů a obrovskou podporu lidí. Komunisté byli nenáviděni. ODS a její kloni rozbili nedemokraticky federaci rozkradli a zadlužili (byť ve spolupráci s ostatními) stát a končí jako pidistrana kde komunisté je paradoxně předstihli. Kde jen udělali kapitalisté chybu? Žeby arogance a zaslepení mocí a majetkem? Pocit beztrestnosti imunity a neomezených možností krást rabovat a diktovat......? Ta sebereflexe a trocha pokory ta chybí......pochopí ODS aspoň teď kde dělají chybu nebo se budou opět vymlouvat na "nechápavost" lidí jejichž dobro prý údajně chce....?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit