Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to pěkná partička Kosovských Albánců, ve Varnsdorfu si dělají co chtějí. Viděl jsem je včera ve zprávách,tváří se jak nevin´átka a snaží se obrátit celou věc v hospodskou rvačku pod vlivem nějakého toho alkoholu. Jsou to grázlové nejhoršího zrna,byl jsem jimi vidírán,zbit když jsem ležel na zemi kopal mi pan Tahir Alija do hlavy, nemohl jsem celou věc nahlásit policii, nebot´ by mě zastřelili. Nikomu jsem nikdy nepřál nic zlého,jim přeji nejtvrdší tresty
  • Takové Albánce zavřít na 10 let, předtím jim dát dřevěnou masáž pak vyhostit. Verbež jedna!
  • pardon ....defenestrace...
  • To je už dost špatné. Nedokážu si představit, že bych v nějaké zemi , natož v balkánské , provozoval takovou činnost, jako albánci a jiná verbež u nás. Poměry tam znam, 30 let tam jezdím k rodíně. Že bych tam mohl být nějakým "váženým, nebo vyvoleným" ? johooooooo, ani v krásnem snu. Už bych nikdy neviděl zemi českou, domov můj. Ani ty naše vychcané politiky, kteří jdou už proti našim lidem a ještě na ně posílají těžkooděnce. Sahnout tam na policajta? Znám tam jeden případ, chlapíka pak našli mrtvého na hrobě svého otce. Ti si ve svých zemích aspoň cení vlastenectví. my jsme tady jen švejkové. Jednou jsme zazvonili kličema a hola hola hrdinové. Proč ne třeba defvenestrace?
  • poslat okamžitě do své země osoba nežádoucí at si to předvádějí doma tady nemají co dělat dělají akorát samý nekalosti tak co s tím sofort pryč co nejdál a takhle ze všemi snad by to pomohlo to se musejí ti nahoře hnout *11*
  • Nedokážou ochránit před kriminálníky sami sebe, natož někoho jiného. Budou muset zase počkat na nějaké ty extrémisty, převlečené za ženské s kočárky, aby si spravili reputaci a nahonoli ego!
  • Albánci, největší verbež co se pohybuje v čechách. To je důsledek nadržování ameriky ve sporu v jugoslávii. To je odvrácená tvář našeho ( plitiků) souhlasu napadení jugoslávie. Teď tu máme bratry( musl.) u nás.
  • až se bude moci každý účině bránit, a ne jenom "přiměřeně" tak k tomu nebude docházet.. *16*
  • no jo Albánci-všechny okamžitě vypovědět-ku..y muslimský!!!
  • Všechny postavit na hraniční čáru a nokopat do dolní části zad. Co si tady máme takovéto "pěstovat" *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit