Přejít na výpis diskuzí

Ve věku 110 zemřela Alice Herzová-Sommerová, nejstarší přeživší holokaustu

24.2.2014 9:49
10 příspěvků

Ve věku 110 let dnes v Londýně zemřela pražská rodačka Alice Herzová-Sommerová, považovaná za nejstaršího člověka, který přežil nacistické vyhlazování Židů. Podle agentury AP úmrtí oznámila její snacha. Herzová-Sommerová pocházela z židovské německy mluvící rodiny, stala se uznávanou pianistkou a za...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nacistické bestie jsou pronásledovány až do smrti, když jsou dopadeni. Ještě nedávno přivezli na vozejčku k soudu nějakého bývalého nacistu, který už možná ani nevěděl, že někdy byl nějaký Hitler.
  Ale komunistické bestie se pohybují volně po světě a u nás jsou dokonce v parlamentu.
 • Nacistické bestie zase vystrkují rohy, v Německu a nyní i na Ukrajině, Banderovci, poturčenec horší Turka, známá věc!!!
 • Takže v koncentrácích byli jen židi a cikáni? Proč jsou protěžováni jen oni. V koncentrácích byli povětšinou i normální lidé. A co vím, jak kteří židi. Někteří se "vyplatili" a nikam nejeli. Proč se o tomto nemluví? nehodí se vám to do krámu? Lidické ženy a děti židy nebyli a taky skončili v koncentráku.
  • Taky se nemluví o tom, že občanská válka v Rusku, zahájená VŘSR byla mj. zorganizována a financována Židy, jako reakce na hrozící pogromy a antisemitismus v carském Rusku. Patřil k nim např. Zinověv, Kameněv,Trocký, Berija a většina velitelů Gulagů.
 • to se zas vyroji smejdu co budou tvrdit ze se to nestalo *10* doufam ze se na to NIKDY NEZAPOMENE
  • S nacisty, alespoň proběhl Norimberský proces i když samozřejmě šlo jen o symbolické potrestání těch největších zločinců. Komunisti na svůj Norimberk zatím čekají. A většina bolševických zrůd,jako prokurátor Vaš, nebo Brožová - Polednová si,i za peníze potomků, jimi umučených nevinných lidí,dožijí komfortně v domovech důchodců.
   • Nacistické bestie zase vystrkují rohy, v Německu a nyní i na Ukrajině, Banderovci, poturčenec horší Turka, známá věc!!
   • Nehledě na generály, kteří nikoli v zájmu lidu posílají námi placenou na naší obranu armádu do služeb cizí moci bojovat za zájmy cizí moci.
   • Podle mě soudili podle platných zákonů. Tuším, že v 50 tých letech v UESESA odsoudili k smrti za špionáž taky několik lidí, kteří byli obětí justice. A koneckonců, havel, klaus, dyba, dlouhý, duka, nečas a všichni co po roce 1989 zničili republiku, ti komunisti, co převlékli kabáty také v luxusu čekají na "jejich" den, za podvod, vlastizradu atd. Když už tedy máme být objektivní.
  • Hele, to je vaše židovská věc, že nechcete zapomenout. Takže se s důvěrou obraťte na ty, kdo vám ublížili a neotravijte ty, co stejně jako vy trpěli, ale nemají tu drzost obtěžovat ostatní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit