Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty tam nemají co dělat.Nikdo je nevolil tak nechápu,že se jim dává prostor nebo je to další paskvil tzv.demokracie po Absurdistánku ?
  • Moc se mi líbí, jak mladj Benda slintá o zájmu další spolupráce s LIDEM.Přitom většina lidí ví, že mu jde o uchování lukrativního koryta, které v nových volbách stprocentně neobhájí!Nakonec proč by nemohl skončit v nějaké kotelně.Za totality tam pracovalo víc lidí s akademickými tituly.Ó pardon, já zapoměl, že ten jeho titul je velmi vzácný, a kandiduje určitě na přední místo v absurditách současnosti!Ale uznejte, že byste jej taká alespoň jednou rádi viděl,i jak hází lopatou!Byl by to zážitek století!
  • O čem chtějí jednat 3 ledna ........když bylo rozhodnuto že 10 ledna jejich ministři podají demisi ? Ale asi je všechno jinak. Odpoutání pozornosti od těch zvěrstvech, co napáchali na pracujím lidu.
    Všechny pravičáky bez výjimky pohnat před lidové soudy a odsoudit je k těm nejkrutějším trestům a to i ktěm zrušeným. Před ortelem je ještě přivázat k pranýřům,aby každý mohl hodit kamenem a plivnout.
    • Na tom jsem pochopil 50tá léta.Je vidět,že dějiny se budou opakovat.
    • Komunisti jsou zločinci a zrůdy a taky nebyli potrestáni za ta zvěrstva, co tady páchali od konce války. A za to vše si dnes z královský plat válejí p.dele v parlamentu a cpou se zase k moci. Ano zasloužili by si trest, který popisuješ.
      • Tak je nevol a nebudeš si stěžovat.Ty jsou v ODS,ČSSD,FUJ 09 atd.
      • Kdo to tu píše? Asi vyzrálý člověk, který má dost životních zkušeností a zná ze svého okolí postižené lidi. Nebo je to papoušek naprosto bez IQ.
        Mnoho štěstí do života!
  • No musí se sejít a rozhodnout hned 3. ledna, protože Nečas se nedal vydírat, jestli odejdou, či ne a dal jí tenhle termín, že 3. ledna očekává slib bezpodmínečné poslušnosti, nebo mohou jít a odvolá i Peake z vlády vůbec... A ona moc dobře ví, že prohrála...a kecy si může nechat do hospody...Peake je nejsměšnější pišišvor v téhle zemi....
  • Kdyby na ní nakálel , stejně mu ještě poděkuje. To je bida,
  • Strana Lidem je protipravni a nechapu ze vubec dostali mandat...Nikdo je nevolil tak nevim co jeste delaji ve vlade...My si platime zakonodarce kteri mlci..nechci diktaturu ale tohle preci nemuze LIDEM kteri se prizivuji na state vyjit...
  • nahodou nejaka sazkova kancelar neprijima sazky ?? Vsadit si ze odtahnou a vyjit to / predpoklad asi jako nejdnou 2 prvni v lotu / jsem nejbohatsim clovekem v Chanove. Minimalne . *1*
  • tobro
    Učebnicový příklad chucpe *5*
  • Klasický folklor a tanečky samozvaných politiků ...Nikdo je jako stranu stejně nevolil, tak jaképak copak,.. Ti se normální prací příští rok mezi obyčejné lidi určitě živit nepůjdou . Tihle budou u koryt, pokud bude z nich co žrát i chlemstat a nebo do doby ,kdy je někdo odvážně chytne v samém zoufalství za límec a doslova je vyliská po té nevymáchané, drzé a prolhané "puse" a vykope do "zadku" na ulici před další lidi co si s nimi rovněž budou chtít "popovídat" Tihle "zástupci lidí a země" dobrovolně, jak jsem ve slušnosti dlouhé roky doufal, prostě neodejdou a neodejdou a lidi jsou jim normálně u "zadku"...
  • Myslíte si, že prase opustí koryto ? Zejména když ví, že se tam již nedostane ?!!!!
    • Kdyby to koryto NÁHODOU opustili tak je to nejhezčí vstup do roku 2013.
      Asi jen naše přání ta Pieca je totiž splachovací. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit