Přejít na výpis diskuzí

Vedení VZP se ujímá Zdeněk Kabátek

1.12.2012 9:57
7 příspěvků

Vedení Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) s více než šesti miliony klientů se dnes ujímá nový generální ředitel Zdeněk Kabátek (ODS). Správní rada ho v pondělí zvolila, když se funkce vzdal Pavel Horák. S ním odstoupil i šéf správní rady VZP Marek Šnajdr (ODS), na jehož místo rada zvolila náměstka...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Další kdo si nakrade?QUK
 • s prázdnou kapsou přišel.Jak bohatý bude odcházet ???????
 • Zase ty 2 N E J Z K U R V E N Ě J Š Í strany, tedy ODS a TOP 09. Je fakt, že ředitel pocházející z těchto stran jim nebude bránit v krádežích.Z těchto nikdy nevzešlo nikdy nic dobrého! *16*
 • prasata se střídají u koryta,jedno přetlačuje druhé,jak jinak to nazvat....doufejme,že se už konečně blíží tolik očekávaný čas zabíjaček,,a dvorek bude malý,ne všem sviníím se podaří od vrchovatého žlabu zmizet *1* ,jestlipak to víte,vy sviině modro-oranžovo-rudo-černo-zelený a nenažraný ??
 • To se může stát jen za této vlády, aby peníze všech zpravovaly dvě nejprofláktutější strany ze zlodějen. Uź jen vzhled toho nového šéfa.
  Ono nestačilo, že rozkradly finanční rezervy z dob do roku 1990 nazývané totalitou, teď je budou krás jen co přijdou na účet.
  Chtěl bych upozornit, že to nejsou jen peníze členů ODS a TOP 09 a jejich přívrženců , kteří s oblibou navích obcházejí veškeré povinné odvody , oni spíše odklánějí !
 • VZP je bezedná žumpa na peníze. Dlužníky ženou bez milosti až k exekutorům ale jejich dluh v hospodaření vždy zacáluje stát. To se to pak hospodaří.
  Dozorčí rady jsou jen draze placená odkladiště pro politické kumpány a rodinky. Kvalifikace ani praxe není nutná. Jen známosti rozhodujou. Pak může i kdejaká kadeřnice vesele sedět v dozorčí radě a brát pohádkové odměny. Je to ubohej svět. Politici maj milenky ty pak upíchnou na dobré místečko a občané jim je tak platí.
  Pojištění musíme platit každej měsíc. Fajn ale proč? málokdo je nemocnej každej měsíc a v podstatě tak platíme peníze za službu kterou třeba i dlouhé roky nepoužíváme. A když je člověk zdráv tak vlastně dával celej život peníze a nic za ně nedostal. To je pakárna.
  Pamatuju jak politik u ústavního soudu nu tu otázku jen bezradně plácal a nedokázal na ní odpovědět.
  Zrušit poviné pojištění a platit si sám jenom lékařský zákrok který potřebuju.
  Zrušit dozorčí rady kde se berou milionové odměny a každej rok si členové vedení kupujou nová auta a zařízení kanceláří.
  • To bych Vás chtěl vidět, až byste třeba dostal infarkt a musel zacálovat 150.000 za bypass nebo zaplatit Vašemu dítěti léčbu rakoviny která se pohybuje v řádu milionu. Zjistěte si kolik třeba stojí 1 den v nemocnici náklady plus léčba /průměr asi 3 tisíce/ a pak zjistíte, že to co jste napsal je pěkná blbost. Nejste totiž možná sám, máte ženu a děti a to se pak násobí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit