Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Každá revoluce požírá své děti.
    Röhm počínaje přez Slánského až po kimova strýčka Čang Song-tcheka.
  • Ruští teroristé na Ukrajině budou vyhubeni.
    • Blbne mi demokratický počítač, takže správně má být:
      "američtí teroristé v Novorossii budou vyhubeni."
      • Rusáci kradou Ukrajinské území. Doplň si vzdělání rudý plácale.
        • Jak kradou? Rusové tam žili celé věky. A začali to Ukrajinští šovinisté. Nejdříve zákazem ruštiny a pak vražděním Rusů ukrajinskými fašistickými jednotkami. Vám nestačí záběry z Ukr. parlamentu kde je VIDĚT ozbrojence a jak někteří "poslanci" VOLÍ až za 5 vyhnaných poslanců. To je demokracie a´la EUUSA? Kromě toho není jisté zda má Ukrajina už registrované hranice ?? Ty plácáš jak se ti to hodí. USA s.re připojení Krymu protože tam plánovali vojenskou námořní základnu. Tvůj výklad pravdy je tipicky havloidní. Na ni již vypsali v USA výběrová řízení na stavbu základny?!?!
        • Já to popletl, to víte věk, Krym už je na mapách ruský, nevím co to do mě vjelo, asi poslední míza.
          Promiňte mi to, prosím.
          • Krym patří Ukrajině. Rus ho pouze ukradl.
  • Další Novorossijský hrdina je v nebi.
  • Další Putinův terorista odešel tam kam patří - do pekla!
    • Bohoušku věnuj se raději gulášku na talíři.
  • Ale říkám si, že Novorossia má těchto statečných mužů dost, na porážku nácků to stačit bude! Hurááá
  • Putin přišel o dalšího teroristu. Hurááá.
  • jeden místní blb se raduje, celý svět truchlí, místní blb si myslí, že hrdina je autíčko na klíček, možná prozře, ale až po elektrošokách!
  • Ruský terorista zemřel. Demokratický svět oslavuje.
    • Co si porád lžete do kapsy vždyť to byl Ukrajinský občan.
  • Simonové a jeho američtí chovanci vidí mandelinku všude
  • Jeho kolegové - Ruští zločinci co kradou Ukrajinské území skončí na šibenici.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit