Přejít na výpis diskuzí

Velká mapa malého podnikání v Česku. A hledání pravdy o dopadech EET

28.3.2017 10:55
red 5 příspěvků

Výroky o tom, kolik živnostníků a drobných podnikatelů muselo skončit kvůli zavedení elektronické evidenci tržeb, nemohou vycházet z žádných objektivních a veřejně dostupných dat, upozorňují datoví novináři z projektu Samizdat. Píše o tom Robert Břešťan na webu Hlídací pes. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivannavratil386
    Moc zajímavý článek. Díky mockrát. Já myslím, že výborný způsob, jak vyzrát nad EET je přesunout svůj byznys do zahraničí. Já to tak udělal a jsem maximálně spokojený. Není to sice úplně nejlevnější, ale z dlouhodobého hlediska se to vyplatí. Tady je o tom super článek: http://sbankomat.cz/offshore-podnikani-zvladnete-i-vy/ Určitě doporučuji přečíst.
  • V jednom oblíbeném bufetu na benzínové pumpě, kam chodí na oběd i zaměstnanci několika firem v areálu, mají zlepšovák:

EET účtenky jdou z tiskárny, procházejí vodorovnými špriclíky, po kterých si zákazníci posunují tácy s jídlem, a jejich cesta končí v rozměrném nerezovém kastlíku, namontovaném na pultu na straně k obecenstvu.

Navrhl jsem toto upgrade: v kastlíku umístit plynový hořáček s věčným plamínkem... *1*
    • ... ale ONI chtějí losovat! A MČČ si příležitost, jak mít naději, že něco dostane (rádoby) zadarmo, si nenechá ujít. Viděl jste důchodce v Penny s letákem slev, jak se hádají u kasy?
  • https://zpravy.aktualne.cz/domaci/babis-prednasel-na-univerzite-kdyz-sel-do-menzy-na-jidlo-spa/r~bce1ff2213a711e794b9002590604f2e/

Když na České zemědělské univerzitě přednášel Babiš, spadlo na universitě EET. Babiš se šel do menzy najíst, na jídlo si musel počkat, účtenku ale nedostal. Aby nenastal chaos, psaly si prodavačky ceny na papírky, aby je později mohly studentům strhnout z účtu.
    *1* *1* *1* *2* *15*
  • Objednám si kávu a číšník mi přinese šálek výborné kávy a k tomu mléko, cukr a perníček a k tomu ještě nejméně 10 cm dlouhou účtenku. Takže když je to 10 kafí, tak je to 1 m papíru, u tisíce kafí... a že se toho kafe u nás vypije, to je papíru a to se plundrují lesy. A toho času a dalšího papíru než to centrální účtárna na MF překontroluje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit