Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KMOTŘI útočí na Bártu a VV prostřednictvím Janka KROUPY, který připravil “superaktuální” reportáž o financování VV. Zase se pozornost veřejnosti a médií odvrací od vládních problémů k Vítu Bártovi? Není to tak, že Bárta šlape vládě na paty a nenechá jim vydechnout…? Tak proto asi použili kmotry a Kroupu…
  • Vzkaz pro glosátora........................... neber se tak vážně *6* .
  • Nezapomněli si dát do zákona o imunitě např. větu: Volební období poslance parlamentu a senátu jsou jen 2 volební období (tj. 8 a 12 let). Proč posl. Benda M., Vidím, Němcová, Nečas a spousta jiných sedí od roku 1988 nebo od roku 1992 v parlamentu tak žijí mimo realitu a vůbec neví jak to vypadá v reálném životě.
  • Mě doma říkali,že ten,kdo nic neumí tak jde do politiky nebo učit,což nám ukázal učitel z Č.Budějovic.Od takového Šťastného z ODS bych si nenechal ošetřit kuří oko,kdybych nějaké měl.Parlament ,senát plný MUDrů a takhle to tady vypadá.Divím se,že drží ve vazbě Rátha,který jediný byl schopen poskytnout pomoc ministrini spravedlnosti,když zkolabovala.
  • Jsem zvědav kolik to bude mít ale?Obezliček atd.Ale je to úspěch po 23leté nedemokracie,doufám,že se konečně rozjede kubicova ruka zákona ne jen u ČSSD ,náklady na prázdné věznice jsou vysoké a navíc nerentabilní .
  • Kalousek chce udržet imunitu co nejdéle, aby se ho týkala po skončení funkce.
  • A hned prošetřit akcie na doručitele, ČEZ, OKD, MUS, Tunel Blanka, S karty a další: věznice jsou připravené a prázné. Odstranit Kalouska - to je největší zlo!
    • Já jsem pro, ale to všechno bylo zastaveno amnestii. Jedině udělat revoluci a je všechny odpravit na katovských mučírnách. Za revoluce neplatí současné a minulé zákony, na kterých by se hojili.
      • A což je všechny poslat někam vytvářet nové tržní prostředí.Třeba Bangladéš,Papua a podobné.Hlavně hodně daleko,bez možnosti návratu.Kam neplují lodě a nelétají letadla. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
        • Já myslím,že práce pro ně bude dost např.při opravách předražených a nekvalitních dálnic u nás,zbouraných historických domů např. v K .V a jinde.A robotu na majetku církví,protože práterníci si nikdy tento majetek sami neobhospodařily za to strádání a zacházení s pracujícím lidem,který tady vytvořil hodnoty,které rozkradly za 23 let.
    • Souhlas ale ještě čsa a promopro, pandury a migy 29
  • Po volbách si odsouhlasí různé podmínky a pojede se dál. Tak to už jim snad nikdo nežere *16*
  • Nechce se jim zasedat každý týden kvůli nějakému kriminálníkovi z jejich řad. A hlavně, budou volby a to je přeci úspěch, pro blby co se nechají ovlivnit. *16*
  • Konečně a doufám, že donekonečna... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit