Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .. Jaromírek je ZMETEK již od základní školy!
    Fuj. Je aby si ty miliony stačil užít. *1*
  • Další nenažraný politický mafián, zmetek v oranžovém. :-(
  • Škoda brečet. Když krade bez porušováni zákona , bude chyba někde jinde. Nebrečte soudruzi, učte se krást. Hlavně slibte bezstarostnost voličům, to je to, co dnešní člověk chce. Nic nedělat a brát dávky. Potom můžete dělat v tomto státě , co chcete.
  • Naše Myrka 101 moudře pravila na posledním potlachu ods: "Lepší Petr nežli Jirka nepálí tak po něm dírka. A Petr se stal Vůdcem. Moudrá to žena, kterou zrodila Vysočina řekla Černochová.
  • Já si vzpomínám za dob demokratické totality,že se chlapec zamiloval do spolupracovnice v podniku ,když si jí vzal tak jeden musel odejít,aby to nebylo v rodině.Ale jak říkám to bylo za totality.Jo v demokratické totalitě je to jinak...já na bráchu,bracha na mě.
  • co se divíte?ždyť tak funguje v tomto "demokratickém" režimu úplně všechno. *14*
  • Nejvíc se dá napakovat na státních, obecních zakázkách, je ale k tomu potřeba někoho od tama a pak jen ždímat a ždímat. Známe nejmenší nabídky a největší jako vícepráce !
    Neznám firmu co by zbohatla bez státních zakázek.
    Státní zakázky by se měly dávat aby byla práce pro více firem a ne jen pro jednu dvě firmy v regionu.
  • Svinstvo. Ale "pratele" z CSSD jen zacali napodobovat to, co modri companeros uz v CR delaji
    nejmin 20 let. Viz Praha, Plzen,Liberec *9*
  • Kudy chodil tudy krad, sociální demokrat! *12* *12* *12*
    • Ano, to je staré heslo už z dob 1.republiky! Jak je vidět, nic se nezměnilo...
    • ono se to hodí i na občanský demokrat
  • Že se pan starosta a senátor chová nemorálně, je jedna věc, že oficálně neporušuje žádný zákon, je věc druhá. Pokud by se zákony zpřísnily, nebo by soudci mi měli přísnější výklad stávajících zákonů, takové věci by byly trestány. Leč není tomu tak.
    • soudci a zákony? soudci a morálka?závidím Vaše zkušenosti. *16*
      • soudci jsou úplatná a podlacená skupina.
      • Eugen Oněgin žádné zkušenosti nemá. Je to naivní, romantický hrdina... *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit