Přejít na výpis diskuzí

Velký krok: Merkelová a Schulz se shodli na migraci i bezpečnosti

12.1.2018 13:49
šar 7 příspěvků

Se změnami v uprchlické, rodinné nebo zdravotnické politice počítá dohoda, k níž po složitých sondovacích rozhovorech v pátek ráno dospěli vyjednávači konzervativní unie CDU/CSU kancléřky Angely Merkelové a sociální demokracie (SPD). O podrobnostech z 28stránkového dokumentu informují německá média....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nazval trefně země Afriky "prrdel světa". Moc se povedlo.Jasně že diplomatická banda vyskakuje.Jasně že se trefil. Dobře chtějí utíkat - jejich věc. Ale že jejich domovské státy je zásadně nepřijímají zpět? A co jako s nimi?Prudí to vyskakuje a permanentně to dělá potíže.V DDR se z nich co nevidět zblázní.Musí africké státy počítat, že nikdo nebude tyto distributory tupých nepotřebných drbanů vychvalovat.Co se vám urodilo, to si držte doma!V EU ani USA vám to nikdo vykrmovat nebude.
  • Soudruhu Schulzovi východoevropané nevoní, ale evidentně lidi kvůli kterým se stává Německo Palestinou nevadí.EU má smysl ale i ten nejchudší pracující třeba v Bulharsku musí mít víc než nemakačenko bez ohledu na barvu kůže než třeba v Dánsku nebo Německu.To mu měl taťka fašista vštípit do hlavy.
  • Je zajímavé sledovat jednání stran v Německu na tvorbě nové vlády. Zda dojednané návrhy programu společné vlády jsou žertovné, naivní, nebo naopak promyšleným likvidováním Evropy, se ukáže později. Ještě nemají postaráno o milion nelegálních uprchlíků, které mají na svém území, a už se domlouvají na tom, kolik jich ještě každý rok budou přijmat. Když tak počítám, tak za volební období 5ti let jich chtějí přijmout kolem milionu. Ten samý počet, který se podařilo Merkelové do Evropy dostat za jediný rok. Ta je teda schopná, opravdu všeho. A Němci i Evropa mlčí a mlčí a mlčí......Čím déle, tím hůře pro všechny.
    • A ti co nemlčí, jsou umlčováni, viz nový zákon od začátku t.r.
  • Oba dva jsou vítači,tzn.žâdná změna k bezpečí Eu.
  • V nových volbách by uspět nemuseli!
    • Bohužel, vypadá to tak, že by byly nejdříve za dalších 5 let. A za tu dobu může do Evropy dojít dalších ne jeden, ale několik milionů uprchlíků. Zdá se začíná černá doba, jakou je černá ve vlajce Němců a jakou je jejich historie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit