Přejít na výpis diskuzí

Velký objev českých vědců: Usnadnili cestu k řešení 'antibiotické krize'?

23.1.2018 17:05
6 příspěvků

Vědci Univerzity Palackého v Olomouci našli způsob, jak zrušit odolnost bakterií vůči nanočásticím stříbra, které se v době poklesu účinnosti klasických antibiotik stále častěji používají v lokální antibakteriální léčbě i při prevenci vzniku infekcí. Výzkumníci odhalili mechanismus, jehož pomocí se...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Čeští vědci Univerzity Palackého v Olomouci našli způsob, jak zrušit odolnost bakterií vůči nanočásticím stříbra,
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Je to zoufalé, když člověk zří na propastné hlubiny nevzdělanosti některých, kteří by měli informovat veřejnost. Olomouc je na Moravě. Tudíž se jedná o moravské vědce, případně vědce české republiky. No možná se zítra dovíme, například zasvěcenou informaci že v Praze pracují němečtí vědci. Ničemu už bych se nedivil. Také proto ty zmatky ve všem v informacích kolem Ruska kolem kandidátů na prezidenta a řada dalších hloupostí a základních vzdělanostních faux pas *7*
  • Třeba naopak, všichni z týmu ukázali občanky kde mají státní příslušnost, národnost a pohlaví... a na základě těchto skutečností pak bylo uzavřeno že stačí napsat "Čeští vědci toho času působící na moravě"
   • tak je vykopli na Moravu? Jako by nestačilo že nám tu cpou Čechy ze Slovenska a Ukrajiny, teď už nám tu cpou i Čechy z Prahy. Holt ta ekonomická migrace je fakt problém. Až se nám tu začnou tlačit i Češi ze Sýrie, Senegalu Afgánistánu....to bude veselo. Všichni Češi na Moravu. a kam se podějeme my Moravané????
 • už nám to někdo ukradl a patentoval?
 • Konečně něco pozitivního.
  • Bylo by to fantastické, jen mám strach, že v praxi to může fungovat jinak. Pokud by to skutečně splnico svůj cíl, tak to je na Nobelovu cenu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit