testovaci text

Diskuse pro Článek

Velký vodárenský tunel v hlavní roli s pravou rukou Babiše

13. 11. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Prostějov je dalším městem, kde soud konstatoval, že k uzavření smlouvy, na základě které nadnárodní koncern spravoval vodovodní síť, došlo nezákonně. Kvůli smlouvě s Moravskou vodárenskou, ...

zpět na Článek

komentářů v diskuzi: 66

napsat komentář

jane facebook.com

4 souhlasí, 3 nesouhlasí

a je to opět tady, za všechno špatné co se kdy a kde stane, muže jenom jeden a to "největší gauner všech dob"všichni zločinci od kaliguly po sakašviliho, byli proti němu jenom břídilové
15.11. (9 dnů) upraveno v 11:02
vlákno reagovat

Jo Kubíku, takový dlouhý (inkognito)

17 souhlasí, 14 nesouhlasí

článek a vpodstatě o ničem. Jednou budeš dobrým profesionálním pisálkem nebo politikem.
14.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

kolaborant (inkognito)

22 souhlasí, 13 nesouhlasí

Tuto kauzu podrobně neznám, takže si ji ověřím.
Ale jinak VEOLIA je francouzská firma prodaná ODS a spol. dříve než ANO Vyhrála volby.
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

bijec pitomečků (inkognito)

7 souhlasí, 10 nesouhlasí

... zprávy.tiscali.cz je sociální ústav pro elitní českou demenci, zaslouží řád prezidenta ČR :)))
13.11. (11 dnů) upraveno v 23:35
vlákno reagovat

Vogo (inkognito)

25 souhlasí, 13 nesouhlasí

Program Národního divadla na příští týden:
Pondělí: William Shakespeare: Mnoho povyku pro nic - v hlavní roli Andrej Babiš.
Úterý: Josef Kajetán Tyl: Jiříkovo vidění - v hlavní roli Jiří Drahoš.
Středa: Lev Nikolajevič Tolstoj: Živá mrtvola - v hlavní roli Karel Schwarzenberg.
Čtvrtek: Henryk Ibsen: Nepřítel lidu - v hlavní roli Miroslav Kalousek
Pátek: Fjodor Michajlovič Dostojevskij: Id.ot - v hlavní roli Bohuslav Sobotka
Sobota: Josef Kajetán Tyl: Čert na zemi - v hlavní roli páter Halík.
V neděli pak slavný muzikál podle Victora Huga - Bídníci - hrají všichni.
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

Alenka (inkognito)

19 souhlasí, 7 nesouhlasí

že by Andrej pro nic za nic? Není to tak .. on chce, jak říká , všetko, ale souhlasím.. za nic *3*
13.11. (11 dnů) upraveno v 21:46
vlákno reagovat

rich tiscali.cz

5 souhlasí, 3 nesouhlasí

Ve svátek Vogo-politický špumprnágl.
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

TOM231 tiscali.cz

6 souhlasí, 8 nesouhlasí

Děsně vtipný a hlavně "originální". To samý tady kolovalo ,a dokonce v tisku za okupace v roce 1968. Někde ten výtisk ještě mám.
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

Jaggo (inkognito)

3 souhlasí, 3 nesouhlasí

Děsně vtipný a hlavně "originální jsi Tom231
14.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

bijec pitomečků (inkognito)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

xxx
13.11. (11 dnů) upraveno v 00:12
vlákno reagovat

kritik (inkognito)

3 souhlasí, 4 nesouhlasí

Vynikající a pravdivé dávám + 10 pro Vogo.
14.11. (11 dnů) upraveno v 08:48
vlákno reagovat

Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

26 souhlasí, 10 nesouhlasí

Mimochodem ODS plánovala zákon o tom,že opravy hlavních řádů budou platit vsichni odběratele na nich napojených a ne vlastník sítí. Naštěstí tehdy Necasova vláda padla. Většina těchto řadu už presluhuje .
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

rich tiscali.cz

6 souhlasí, 13 nesouhlasí

Co svým příspěvkem chcete říci?Vodovodní řady a kanalizace přesluhují dále.Nemohl byste prstem ukázat,kdo za to může?Z Vašeho příspěvku vyplývá,že je to strana ODS.Vy se stydíte jim to řící v ksicht?Takže skrytě přiznáváte,že by snad ANO?Takové protibabišové potřebují.
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

TOM231 tiscali.cz

13 souhlasí, 2 nesouhlasí

Jednalo se pouze o domovní přípojky. Máš v tom guláš.
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

rich tiscali.cz

3 souhlasí, 10 nesouhlasí

To opravdu nevím,ale že praskají hlavní řády ve městech mluví proti Vám.Nejste Vy vlastně skrytým agentem zahraničních majitelů vodovodů?
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

TOM231 tiscali.cz

7 souhlasí, 12 nesouhlasí

že praskají potrubí, tak za to může třeba i pohyb horniny, mrazy atd. A taky komouši, co na to 40 let srali a nechali to zpustnout jako všechno co uchvátili. Hlavně bacha ať nepopraská potrubí tobě.
14.11. (11 dnů) upraveno v 01:15
vlákno reagovat

rich tiscali.cz

2 souhlasí, 3 nesouhlasí

Pomozte TOM231,pak se ochudíte.
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Pane něco si o tom zjistěte a pak vařte z vody ten váš guláš! O přípojky nešlo! Tzn. Dobrou noc
14.11. (10 dnů)
vlákno reagovat

rich tiscali.cz

18 souhlasí, 32 nesouhlasí

Za dob Klausovy velké privatizace se většina měst rozhodla získat pro vodárenství "strategického" partnera.Úžasnost tohoto tahu teď pociťujeme.Proč ale do tohoto problému v jednotlivosti Prostějova taháte Faltýnka(a k němu s velkou chutí přibalíte Babiše a ANO),to nechápu.Takové pochybnosti se dopustily desítky měst,vy však z toho pytle vytáhnete Prostějov.Za mrzký peníz dál pranýřujete ANO a destabilizujete povolební stav v ČR.
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

t2 (inkognito)

29 souhlasí, 9 nesouhlasí

Za jaký mrzký peníz? Nemůžeme napsat zadarmo. že bolševický, estébácký podvodník je lump a patří za mříže?
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

rich tiscali.cz

10 souhlasí, 23 nesouhlasí

Za takový,který Vám dovoluje prohlašovat Babiše za bolševika,za estébáckého podvodníka a za lumpa.Ten mrzký peníz platí.Nic z toho,co prohlašujete se zatím neprokázalo,proto za ty mříže patříte Vy za křivé obvinění a poplašné zprávy.
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

t2 (inkognito)

13 souhlasí, 4 nesouhlasí

Já jsem nikoho nejmenoval, jméno toho pána, totiž pardon - soudruha, jste si tam dosadil Vy. S tím mrzkým penízem nevím, možná Vás za příspěvky někdo platí, ale mne nikoliv. Vaše další vývody jsou zcela zcestné. Možná jste už unavený a měl byste si vzít prášek a jít si lehnout.
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

rich tiscali.cz

3 souhlasí, 9 nesouhlasí

Vy víte,kam byl osten mířen.Jsem stále chud a bez haléře.Unavujete mne Vy a typy Vašich přispivatelů.Že se nestydíte.
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

t2 (inkognito)

5 souhlasí, 2 nesouhlasí

Vidíte to, já jsem Vám říkal, že jste již unavený ...
13.11. (11 dnů)
vlákno

Levikus facebook.com

13 souhlasí, 6 nesouhlasí

Co si tedy já pamatuji, tak pokud jsi nebyl ve straně nemohl jsi ani na vysokou školu. Vzhledem k tomu, že bureš nějakou asi má a vzhledem k jeho funkcím, které zastával bych spíš odhadoval, že byl komanč na vládní úrovni a podle dochovalých dokumentů plyne i spolupráce s STB. Ten kluk vás krmí už pomalu od 70 let. Od komančů, přes mocného lobistu s rozsáhlým bisnisem s jakoukoliv polistopadovou vládou včetně vlády Zemana až po gigantickou korupci v kooperaci s ČSSD. A nyní jedeme dál a bude líp :).
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

Alenka (inkognito)

9 souhlasí, 4 nesouhlasí

Dneska je jediný smysluplný a strategický partner.. Babiš.. o tom něco ví fa Fiat Losenický.. tak se dostávají zakázky od ŘSD za podporu Babiše... *7*
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

rich tiscali.cz

7 souhlasí, 6 nesouhlasí

Alenko,nepindejte a předložte důkazy.Jinak jste další soudruh do protibabišovské fronty.
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

t2 (inkognito)

15 souhlasí, 6 nesouhlasí

To je tak těžké pochopit, že všechny lumpárny dělají Babiš s Faltýnekem jen pro naše dobro?
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

rich tiscali.cz

11 souhlasí, 9 nesouhlasí

A že Vám nevadily ulité stamiliardy za velké privatizace?Kde jste tehdy byl?Na houbách?
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

t2 (inkognito)

6 souhlasí, 2 nesouhlasí

Jsem snad něco takového napsal, že mi nevadily? Vy máte potíže se psaným textem?
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

rich tiscali.cz

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Mně vadí,že jste svůj nesouhlas nezveřejnil.Proto ty houby.A Vy zatím kmet svého stanoviska vyhýbajícímu se stále držíte.A prudíte.
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

t2 (inkognito)

5 souhlasí, 2 nesouhlasí

Nezlobte se, prosím, ale pro mně je technicky dost problematické v příspěvku zveřejňovat, co všechno mi v minulosti vadilo. Jinak bych Vám rád vyhověl, ale Vaše příspěvky nejsou zcela srozumitelné ...
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

vejprty wo.cz

25 souhlasí, 9 nesouhlasí

Babiš + Faltýnek = bratři v triku.
Excelentní političtí iluzionisté.
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

zeMAN (inkognito)

27 souhlasí, 3 nesouhlasí

No a k tomu přes milion tupých ovcí, co je volily. Za koblihu a slib že bude líp (ale komu).
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

rich tiscali.cz

2 souhlasí, 5 nesouhlasí

Odpověď viz také u "t2".
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

rich tiscali.cz

2 souhlasí, 5 nesouhlasí

Odpověď viz "t2".
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat

tedy fuj ! (inkognito)

5 souhlasí, 2 nesouhlasí

Pavko Morozovče, Míra Kalous z tebe nebude míti moc radost ! *8* *1* takto udávati kolegy !
13.11. (11 dnů)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.