Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jane
    a je to opět tady, za všechno špatné co se kdy a kde stane, muže jenom jeden a to "největší gauner všech dob"všichni zločinci od kaliguly po sakašviliho, byli proti němu jenom břídilové
  • článek a vpodstatě o ničem. Jednou budeš dobrým profesionálním pisálkem nebo politikem.
  • Tuto kauzu podrobně neznám, takže si ji ověřím.
    Ale jinak VEOLIA je francouzská firma prodaná ODS a spol. dříve než ANO Vyhrála volby.
    • Prodala ji ČSSD a tam Faltýnek v té době byl a v zastupitelstvu sedí do dnes
  • ... zprávy.tiscali.cz je sociální ústav pro elitní českou demenci, zaslouží řád prezidenta ČR :)))
  • Program Národního divadla na příští týden:
    Pondělí: William Shakespeare: Mnoho povyku pro nic - v hlavní roli Andrej Babiš.
    Úterý: Josef Kajetán Tyl: Jiříkovo vidění - v hlavní roli Jiří Drahoš.
    Středa: Lev Nikolajevič Tolstoj: Živá mrtvola - v hlavní roli Karel Schwarzenberg.
    Čtvrtek: Henryk Ibsen: Nepřítel lidu - v hlavní roli Miroslav Kalousek
    Pátek: Fjodor Michajlovič Dostojevskij: Id.ot - v hlavní roli Bohuslav Sobotka
    Sobota: Josef Kajetán Tyl: Čert na zemi - v hlavní roli páter Halík.
    V neděli pak slavný muzikál podle Victora Huga - Bídníci - hrají všichni.
    • Vynikající a pravdivé dávám + 10 pro Vogo.
    • xxx
    • Děsně vtipný a hlavně "originální". To samý tady kolovalo ,a dokonce v tisku za okupace v roce 1968. Někde ten výtisk ještě mám.
      • Děsně vtipný a hlavně "originální jsi Tom231
    • Ve svátek Vogo-politický špumprnágl.
    • že by Andrej pro nic za nic? Není to tak .. on chce, jak říká , všetko, ale souhlasím.. za nic *3*
  • Mimochodem ODS plánovala zákon o tom,že opravy hlavních řádů budou platit vsichni odběratele na nich napojených a ne vlastník sítí. Naštěstí tehdy Necasova vláda padla. Většina těchto řadu už presluhuje .
    • Jednalo se pouze o domovní přípojky. Máš v tom guláš.
      • Pane něco si o tom zjistěte a pak vařte z vody ten váš guláš! O přípojky nešlo! Tzn. Dobrou noc
      • Pomozte TOM231,pak se ochudíte.
      • To opravdu nevím,ale že praskají hlavní řády ve městech mluví proti Vám.Nejste Vy vlastně skrytým agentem zahraničních majitelů vodovodů?
        • že praskají potrubí, tak za to může třeba i pohyb horniny, mrazy atd. A taky komouši, co na to 40 let srali a nechali to zpustnout jako všechno co uchvátili. Hlavně bacha ať nepopraská potrubí tobě.
    • Co svým příspěvkem chcete říci?Vodovodní řady a kanalizace přesluhují dále.Nemohl byste prstem ukázat,kdo za to může?Z Vašeho příspěvku vyplývá,že je to strana ODS.Vy se stydíte jim to řící v ksicht?Takže skrytě přiznáváte,že by snad ANO?Takové protibabišové potřebují.
  • Za dob Klausovy velké privatizace se většina měst rozhodla získat pro vodárenství "strategického" partnera.Úžasnost tohoto tahu teď pociťujeme.Proč ale do tohoto problému v jednotlivosti Prostějova taháte Faltýnka(a k němu s velkou chutí přibalíte Babiše a ANO),to nechápu.Takové pochybnosti se dopustily desítky měst,vy však z toho pytle vytáhnete Prostějov.Za mrzký peníz dál pranýřujete ANO a destabilizujete povolební stav v ČR.
    • Dneska je jediný smysluplný a strategický partner.. Babiš.. o tom něco ví fa Fiat Losenický.. tak se dostávají zakázky od ŘSD za podporu Babiše... *7*
      • Alenko,nepindejte a předložte důkazy.Jinak jste další soudruh do protibabišovské fronty.
    • Za jaký mrzký peníz? Nemůžeme napsat zadarmo. že bolševický, estébácký podvodník je lump a patří za mříže?
      • Za takový,který Vám dovoluje prohlašovat Babiše za bolševika,za estébáckého podvodníka a za lumpa.Ten mrzký peníz platí.Nic z toho,co prohlašujete se zatím neprokázalo,proto za ty mříže patříte Vy za křivé obvinění a poplašné zprávy.
        • A ty patříš do Bohnic , když nevíš, že vše je prokázané.
        • Levikus
          Co si tedy já pamatuji, tak pokud jsi nebyl ve straně nemohl jsi ani na vysokou školu. Vzhledem k tomu, že bureš nějakou asi má a vzhledem k jeho funkcím, které zastával bych spíš odhadoval, že byl komanč na vládní úrovni a podle dochovalých dokumentů plyne i spolupráce s STB. Ten kluk vás krmí už pomalu od 70 let. Od komančů, přes mocného lobistu s rozsáhlým bisnisem s jakoukoliv polistopadovou vládou včetně vlády Zemana až po gigantickou korupci v kooperaci s ČSSD. A nyní jedeme dál a bude líp :).
        • Já jsem nikoho nejmenoval, jméno toho pána, totiž pardon - soudruha, jste si tam dosadil Vy. S tím mrzkým penízem nevím, možná Vás za příspěvky někdo platí, ale mne nikoliv. Vaše další vývody jsou zcela zcestné. Možná jste už unavený a měl byste si vzít prášek a jít si lehnout.
          • Vy víte,kam byl osten mířen.Jsem stále chud a bez haléře.Unavujete mne Vy a typy Vašich přispivatelů.Že se nestydíte.
            • Vidíte to, já jsem Vám říkal, že jste již unavený ...
  • To je tak těžké pochopit, že všechny lumpárny dělají Babiš s Faltýnekem jen pro naše dobro?
    • A že Vám nevadily ulité stamiliardy za velké privatizace?Kde jste tehdy byl?Na houbách?
      • Jsem snad něco takového napsal, že mi nevadily? Vy máte potíže se psaným textem?
        • Mně vadí,že jste svůj nesouhlas nezveřejnil.Proto ty houby.A Vy zatím kmet svého stanoviska vyhýbajícímu se stále držíte.A prudíte.
          • Nezlobte se, prosím, ale pro mně je technicky dost problematické v příspěvku zveřejňovat, co všechno mi v minulosti vadilo. Jinak bych Vám rád vyhověl, ale Vaše příspěvky nejsou zcela srozumitelné ...
  • Babiš + Faltýnek = bratři v triku.
    Excelentní političtí iluzionisté.
    • Odpověď viz "t2".
    • No a k tomu přes milion tupých ovcí, co je volily. Za koblihu a slib že bude líp (ale komu).
      • Odpověď viz také u "t2".
  • Pavko Morozovče, Míra Kalous z tebe nebude míti moc radost ! *8* *1* takto udávati kolegy !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit